Zaprojektujemy i urządzimy Twoje wnętrza! Poznaj program Lokum pod klucz

Program Lokum pod klucz to komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się do gotowych, urządzonych wnętrz. Trzy specjalnie przygotowane standardy pozwolą sprawnie i trafnie dobrać materiały wykończeniowe, by po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac odebrać wzorcowo przygotowane mieszkanie. Zobacz, jakie to proste.

Wybór programu Lokum pod klucz daje Ci pewność wysokiej jakości wykonania, czasu realizacji, a także wysokości kosztów. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz czasochłonnych zakupów i trudnych wyborów. Specjalista ds. aranżacji wnętrz pomoże Ci dopasować wygląd mieszkania do Twoich potrzeb i możliwości. Do Twojej dyspozycji jest atrakcyjna oferta paneli podłogowych, płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także stolarki drzwiowej.

Szczegółowa dokumentacja projektowa będąca załącznikiem do umowy oraz precyzyjny harmonogram prac umożliwią Ci odbiór mieszkania w zadeklarowanym terminie. Postaw na wyjątkowy komfort współpracy. Pamiętaj, że koszty prac adaptacyjnych możesz pokryć nie tylko z oszczędności, ale także ze środków z preferencyjnych kredytów hipotecznych na wykończenie mieszkań.

Wybierz standard dla siebie:

Standard wykończenia mieszkań deweloeprskich wrocław - smartkomfort

Dopasuj sprawdzone produkty i trafione rozwiązania do Twojego lokum, nadaj wnętrzu nowoczesny i funkcjonalny charakter.

 

Pobierz katalog

 

Standard wykończenia mieszkań deweloeprskich wrocław - Maxkomfort

Skorzystaj z bogatej gamy materiałów wykończeniowych, ciesz się pięknym i wyjątkowym wnętrzem.

 

Pobierz katalog

 

Standard wykończenia mieszkań deweloeprskich wrocław - Maxkomfort

Wybierz styl aranżacyjny dopasowany do Twoich oczekiwań i ciesz się wnętrzem wykończonym nawet w sześć tygodni!

 

Pobierz katalog

 

Skontaktuj się z nami:

 

Wrocław i Kraków - Paulina Mitura

+ 48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

 

 

 

 

Opis programu
Nasze realizacje

Mieszkania pod klucz – Wrocław, Kraków

Mieszkanie pod klucz – oszczędność czasu i gwarancja jakości

Program Lokum pod klucz to doskonały wybór dla osób, które chcą się wprowadzić do gotowego mieszkania. Samodzielne wybieranie materiałów wykończeniowych, poszukiwanie najlepszych ofert, znalezienie zaufanej firmy remontowej, wreszcie kontrolowanie przebiegu prac pochłania mnóstwo czasu i energii. Dlatego coraz więcej naszych klientów, zarówno tych, którzy dokonują zakupów inwestycyjnych, jak i tych wybierających swoje rodzinne lokum,  decyduje się na mieszkania pod klucz Kraków oraz mieszkania pod klucz Wrocław.

Dlaczego warto wybrać gotowe mieszkania we Wrocławiu i w Krakowie?

W ramach dwóch dostępnych standardów zapewniamy:
•    opiekę profesjonalnego architekta wnętrz;
•    fachowy nadzór;
•    gwarancję jakości wykonania gotowych mieszkań wrocław i gotowych mieszkań kraków;
•    rękojmię na wykonane prace;
•    bogatą gamę modnych materiałów

Gotowe mieszkania Wrocław i Kraków są realizowane we wcześniej przyjętym harmonogramie. Jasno określone terminy pozwalają na swobodne planowanie prac aranżacyjnych oraz przeprowadzkę.

 

Dwa standardy dostosowane do Twoich potrzeb

Urozmaicony wybór materiałów budowlanych  dostępnych w standardach MaxKomfort i smartKomfort sprawia, że mieszkania pod klucz Kraków i mieszkania pod klucz Wrocław są stylowe, eleganckie i ponadczasowe. Wybór płytek, podłóg, drzwi, paneli czy armatury sanitarnej jest bardzo urozmaicony i spełni oczekiwania zarówno zwolenników klasyki, jak i osób preferujących nowoczesny styl we wnętrzach. Katalogi MaxKomfort i smartKomfort są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej.

Wybierając ofertę mieszkań pod klucz Wrocław i mieszkań pod klucz Kraków zyskujesz pewność, że prace wykończeniowe przebiegać będą zgodnie z harmonogramem, a efekt końcowy sprosta Twoim oczekiwaniom.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o programie Lokum pod klucz.