Selsey w programie Lokum +

wróć do aktualności

Poszukujesz wygodnych mebli tapicerowanych? A może chciałbyś udekorować swoje wnętrze eleganckim regałem? Do programu dołączył nowy partner - sklep internetowy Selsey, który oferuje, aż 10% rabatu na swoje produkty!

Selsey to jeden z największych w Polsce sprzedawców mebli oraz dekoracji. Prezentuje wysokiej jakości meble tapicerowane, zarówno tradycyjne jak i te odpowiadające najnowszym trendom Klientów. Sofy, narożniki, fotele oraz krzesła dostępne w Selsey są prezentowane w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin. Sklep posiada także ogromną kolekcję mebli skrzyniowych charakteryzujących się elegancją oraz szeroką funkcjonalnością. Selsey specjalizuje się także w sprzedaży łóżek, materaców oraz dekoracji do sypialni, jadalni, gabinetu czy salonu. Posiada szeroką gamę łóżek tapicerowanych i drewnianych.

Misją Selsey jest zapewnienie Klientom komfortowego wypoczynku, który jest tak ważny dla efektywnego działania i zachowania dobrego samopoczucia. Zdrowy i spokojny sen jest tego kluczowym elementem. Dlatego Selsey zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości produkty, które spełniają wszelkie oczekiwania.

W ofercie Selsey znajdują się również wypoczynkowe meble tapicerowane, wykonywane na zamówienie i dopasowane do potrzeb i gustu Klientów. Szeroki wybór pozwoli wybrać idealny mebel do nowego wnętrza.

Selsey sprawi, że Twoje nowe mieszkanie nabierze właściwego blasku! Pozwól spełnić nam swoje marzenie o pięknym wnętrzu już dziś.

Sesley w programie Lokum +