NAJCICHSZY Z NAJCICHSZYCH ODKURZACZ SEBO AIRBELT D

wróć do aktualności

Na polskim rynku jest już obecny najcichszy odkurzacz na świecie. Inny najcichszy do tej pory odkurzacz znanej marki pracował na poziomie hałasu 62 dB (A) przy mocy 1100 W. Odkurzacz SEBO Airbelt D pracuje na poziomie głośności 61 dB (A) przy mocy 2100 W. Różnica mocy 1000 W w stosunku do poziomu hałasu jest bardzo zauważalna.

Odkurzanie naszego domu nie musi być przykrym obowiązkiem, ale satysfakcjonującą czynnością dającą poczucie dobrze wykonanej pracy. Dywany, drewniane podłogi, posadzki marmurowe czy gresowe, wszystkie te powierzchnie wymagają konserwacji. Kiedy jednak rozpoczynamy sprzątanie bardzo często po krótkiej chwili mamy dosyć pracy z hałaśliwym urządzeniem. Pies wystraszony dźwiękiem zaczyna się dziwnie zachowywać i wyć, kotek chowa się nerwowo pod sofą czy łóżkiem, dziecko pogłaśnia telewizor. Teraz dopiero jest głośno. Czy nie wygląda to znajomo? Jak sprzątać w takich warunkach? Najzwyczajniej się nie da. Pomińmy fakt, że urządzenie dodatkowo zakurza mieszkanie, ponieważ system odprowadzania powietrza jest niedoskonały.
Wszystkie te mankamenty eliminuje jedno urządzenie – odkurzacz SEBO AIRBELT D. Firma SEBO jest od wielu lat wiodącym producentem urządzeń czyszczących na świecie. Odkurzacze z logo tej firmy możemy spotkać zarówno na „czerwonym dywanie”, jak i w domu sąsiada. Biały Dom, Buckingham Palace, Bundestag czy wiodące hotele świata od Tokio po Paryż to tylko kilka miejsc, gdzie produkty SEBO dbają o czystość. Model SEBO AIRBELT D Premi charakteryzuje wysoka jakość oraz niemiecka precyzja, co gwarantuje długoletnie zadowolenie. Wydajność oraz ergonomia to dwie cechy wyróżniające tę serię. Dzięki zastosowaniu niezwykle pojemnego worka (6 litrów) i przewodu umożliwiającego pracę w promieniu 15,5 m sprzątanie staje się czystą przyjemnością. Ogromna moc ssania została zapewniona dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych dróg powietrznych. Silnik osiągający moc 2100 W, dzięki płynnej regulacji siły ssania, potrafi także delikatnie obchodzić się z czyszczonymi powierzchniami. Standardowo model SEBO AIRBELT D4 wyposażony jest w dyszę SEBO KOMBI (zintegrowana, wysokiej jakości dysza z obrotową „szyją” zapewnia lekką i płynną pracę) oraz elektroszczotkę SEBO ET-1, (posiadającą czterostopniową ręczną regulację wysokości położenia szczotki), które umożliwiają pielęgnację każdego rodzaju wykładzin i podłóg.

Więcej informacji na stronie www.sebopolska.pl