Centrum Dekoria z wirtualnym spacerem. Odwiedź sklep stacjonarny online.

wróć do aktualności

Największy stacjonarny sklep z artykułami wnętrzarskimi na Dolnym Śląsku udostępnił opcję wirtualnego spaceru.

 

Centrum Dekoria to stacjonarny showroom marki Dekoria.pl znanej z wysokiej jakości wnętrzarskich wyrobów tekstylnych, mebli oraz dekoracji. Sklep stacjonarny – otwarty w lutym tego roku w Świdnicy – cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy chcą zobaczyć na żywo i wypróbować wszystkie produkty dostępne zwykle w sklepie online.

W trosce o klientów, którzy nie mogli odwiedzić sklepu stacjonarnego, marka Dekoria.pl stworzyła wirtualny spacer po salonie. Już teraz można zobaczyć jego wnętrze i „przejść się” alejkami poprowadzonymi po 3 000 m2Centrum Dekorii.

Jakie kolekcje można zobaczyć w Centrum?

Podczas spaceru po showroomie klienci mogą zapoznać się z najbardziej popularnymi i modnymi w danym sezonie trendami wśród których znalazły się:

  • Urban Jungle – zielone motywy z dominującymi wzorami zaczerpniętymi ze świata natury nie tracą popularności. Zmiany aranżacji domu można dokonać w prosty sposób, np. dzięki nowym zasłonom lub poszewkom z motywami liści paproci, palmy lub monstery;
  • New York – styl wzorowany na pięknych apartamentach na Manhattanie. To przede wszystkim eleganckie wnętrza z nowoczesnymi meblami, dlatego do wnętrz urządzonych zgodnie z tym trendem pasują szklane stoliki kawowe, srebrne dekoracje i sofy typu Chesterfield;
  • Dark Elegance – to połączenie stylu angielskiego ze stylem nowoczesnym. Charakteryzuje się ciemniejszymi, głębszymi kolorami, np. grafitowym lub szmaragdowym. Metalowe elementy w meblach uzupełniają luksusową stylizację, w której dominują głęboko pikowane fotele typu Chesterfield.

Oprócz kolekcji zebranych w inspiracyjne minishowroomy odwiedzający Centrum Dekoria mogą zapoznać się z szerokim wyborem tkanin, z których marka Dekoria szyje między innymi takie produkty, jak:

  • rolety rzymskie,
  • zasłony,
  • obrusy,
  • pokrowce na sofy i fotele,
  • narzuty i poszewki na poduszki.

Sklep stacjonarny Dekoria  Wnętrze sklepu z dodatkami do mieszkań Zaaranżowane przestrzenie w sklepie Dekoria Wystawa produktów w sklepie Dekoria