Z niezależnym ekspertem finansowym dostaniesz najlepszy kredyt!

Program Kredyt dla Ciebie - sfinalizuj zakup mieszkania od Lokum Deweloper na korzystnych warunkach

Znalazłeś już idealne mieszkanie dla siebie? Czas na realizację marzeń! Wybierz najefektywniejsze i najprostsze rozwiązanie – skorzystaj z porad sprawdzonych specjalistów.

Dzięki współpracy z niezależnymi ekspertami zaoszczędzisz swój czas, a także zyskasz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nasi zaufani partnerzy zapewnią Ci kompleksowe i rzetelne wsparcie, a proces finalizacji zakupu przebiegnie skutecznie i sprawnie. Polecani przez nas eksperci to gwarancja fachowej pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości:

 • nasi partnerzy przygotują ofertę kredytową dostosowaną do Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych;
 • zadbają o to, żebyś otrzymał najlepszy kredyt hipoteczny na specjalnie dla Ciebie wynegocjowanych warunkach;
 • jeśli przed zakupem nowego mieszkania chcesz sprzedać swoje stare lokum, podpowiedzą, jak przeprowadzić transakcję szybko i na atrakcyjnych warunkach;
 • skorzystanie z usług doświadczonych specjalistów to pewność łatwego uzyskania kredytu hipotecznego przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia oraz prowadzące własną działalność gospodarczą.

Profesjonalne wsparcie to wygoda i największa oszczędność czasu i energii.

Zaufaj ekspertom! Skorzystaj z pomocy naszego sprawdzonego partnera:

Logo Notus Finanse

Skontaktuj się z
ekspertami finansowymi

Regulamin świadczenia usług przez pośredników hipotecznych.

Kredyt dla Ciebie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
 • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
 • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
 • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
 • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!