Z niezależnym ekspertem finansowym dostaniesz najlepszy kredyt!

Program Kredyt dla Ciebie - sfinalizuj zakup mieszkania od Lokum Deweloper na korzystnych warunkach

Znalazłeś już idealne mieszkanie dla siebie? Czas na realizację marzeń! Wybierz najefektywniejsze i najprostsze rozwiązanie – skorzystaj z porad sprawdzonych specjalistów.

Niezależni eksperci pomogą zaoszczędzić Twój czas, a współpraca z nimi to komfort i wygoda. Dzięki naszym zaufanym partnerom otrzymasz kompleksowe i rzetelne wsparcie, a proces finalizacji zakupu mieszkania przebiegnie skutecznie i sprawnie. Polecani przez nas eksperci to gwarancja fachowej pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.

 • nasi partnerzy przygotują ofertę kredytową dostosowaną do Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych
 • pomogą w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego - na specjalnie dla Ciebie wynegocjowanych warunkach – korzystniejszych, niż standardowo oferowane
 • jeśli przed zakupem nowego  mieszkania chcesz sprzedać swoje stare lokum, eksperci pomogą Ci w sfinalizowaniu transakcji, szybko i na atrakcyjnych warunkach
 • skorzystanie z usług ekspertów to gwarancja łatwego uzyskania kredytu hipotecznego osobom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia oraz prowadzącym własną działalność gospodarczą

Profesjonalne doradztwo to wygoda i największa oszczędność czasu i energii.

Zaufaj ekspertom! Skorzystaj z pomocy jednego z naszych sprawdzonych partnerów.

Nasi partnerzy
Skontaktuj się z
ekspertami finansowymi


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarazaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług przez pośredników hipotecznych.Kredyt dla Ciebie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
 • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
 • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
 • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
 • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!