Spośród tysięcy ofert wybierz tę, która najbardziej będzie Cię satysfakcjonowała – odpowiednia lokalizacja, cena, metraż, rozkład pomieszczeń i otoczenie.

Jeśli spodoba Ci się lokum
zobacz, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem:

Solidność to rzecz najistotniejsza, będzie miała wpływ na komfort Twojego codziennego użytkowania. Dokonaj optymalnego wyboru między jakością i ceną.

Pamiętaj, że solidne materiały, rzetelne wykonawstwo i dobra jakość mają swoją cenę. Często im tańsza propozycja, tym niższy standard może oferować i taka ekonomia w dłuższej perspektywie się nie sprawdzi. Jeżeli trzeba, zasięgnij porad fachowców, odwiedź budowę, aby osobiście zobaczyć jak jest realizowana.

Zwróć uwagę na to, że w dzisiejszych czasach zastosowane nowoczesne technologie determinują precyzję wykonania, wymagają dbałości o detale oraz solidności wykonania prac już w pierwszych etapach realizacji inwestycji. Dzięki temu można się spodziewać dobrze wykonanej inwestycji wolnej od wad i usterek. Zwróć uwagę jak prowadzona jest inwestycja, czy postęp prac gwarantuje terminowe zakończenie i czy zaawansowanie sprzedaży lokali jest adekwatne. 

Spójrz na swoje wybrane lokum w szerszym kontekście – sprawdź jak zagospodarowane będą części wspólne, czy osiedle jest ogrodzone, monitorowane, jak wyglądają klatki schodowe, czy na osiedlu znajduje się zieleń. Zastanów się, czy lokalizacja będzie również atrakcyjna w przyszłości – w końcu nieruchomość to lokata kapitału. Mieszkania w dobrej lokalizacji, na osiedlu o wysokim standardzie są zawsze najbardziej poszukiwane przez kupujących i przez najemców.
 
Sprawdź infrastrukturę w okolicy, odwiedź nowe osiedle w różnych porach dnia i przy różnych aurach, przekonaj się, czy jest to bezpieczne miejsce. Sprawdź, jak miejsce skomunikowane jest z najważniejszymi dla Ciebie punktami w mieście. Pamiętaj, ceny mieszkań w dobrej lokalizacji rosną najszybciej, więc jeśli kiedyś będziesz chciał sprzedać mieszkanie, zrobisz to z korzyścią.

Zwróć uwagę na architekturę osiedla – czy jest przyjazna, interesująca, czy będzie Ci stale odpowiadała. Pamiętaj, że architektura, także będzie miała wpływ na przyszłą wartość Twojej nieruchomości, a tutaj sprawdzają się ponadczasowe trendy – klasyczna elegancja, prostota i styl.

Sprawdź czy firma, której powierzasz swój kapitał ma już na swoim koncie zakończone inwestycje, odwiedź je, porozmawiaj z mieszkańcami. Poszukaj opinii na temat dewelopera, sprawdź od ilu lat funkcjonuje na rynku, czy posiada certyfikaty rzetelności, wyróżnienia i nagrody.
Dowiedz się, jak jest finansowana inwestycja, w której zdecydowałeś się na zakup.

Odwiedź dewelopera w jego siedzibie lub w biurze sprzedaży i zapoznaj się z dokumentami firmy: wpisem KRS i sprawozdaniem finansowym. Poproś o przedstawienie dokumentów wybranej inwestycji: Księgi Wieczystej, Pozwolenia na Budowę oraz Projektu Architektoniczno-Budowlanego.

Sprawdź czy istnieje opcja wykończenia lokalu pod klucz.
Zapytaj, czy deweloper oferuje standardy wykończenia i w jakiej cenie, dowiedz się, co obejmuje każdy ze standardów, przejrzyj galerię poprzednich realizacji, zastanów się jaki styl i standard najbardziej Ci odpowiadają.
Opcja wykończenia wraz z zakupem nieruchomości to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Rozważ ją.

Zorientuj się, czy deweloper Ci oferuje jakieś dodatkowe korzyści - rabaty i zniżki u firm partnerskich.

Jeżeli chcesz zakup nieruchomości sfinansować poprzez kredyt hipoteczny, powinieneś sprawdzić swoją zdolność kredytową, zgromadzić potrzebną dokumentację do uzyskania kredytu hipotecznego, znaleźć odpowiedni bank lub wcześniej doradcę finansowego i wreszcie czekać na decyzję kredytową.

Niezależni doradcy finansowi pomogą zaoszczędzić Twój czas, a współpraca z nimi to komfort i wygoda. Sprawdź partnerów rekomendowanych przez dewelopera. Zagwarantują Ci kompleksowe i rzetelne wsparcie, dzięki czemu proces finalizacji zakupu mieszkania przebiegnie skutecznie i sprawnie.

Jeśli chcesz sfinansować zakup ze sprzedaży nieruchomości, której jesteś właścicielem, musisz odpowiednio do tego podejść – dobrze oszacować nieruchomość, aby oferta była atrakcyjna dla potencjalnych nabywców. Znalezienie odpowiedniego biura pośrednictwa, stworzenie oferty, prezentacja nieruchomości, to kolejne zadania, które stoją przed Tobą. Wielu deweloperów oferuje pomoc w tym zakresie, rozważ, czy nie lepiej skorzystać z pomocy specjalistów znających dobrze trendy i tendencje rynku.

Jeżeli jesteś pewien swojego wyboru, czas na podpisanie umowy rezerwacyjnej. Jest ona zawierana po to, abyś miał czas potrzebny do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, a także stanowi gwarancję, że wybrane przez Ciebie lokum nie będzie oferowane do sprzedaży innym osobom.

Umowa rezerwacyjna jest wstępem do zawarcia umowy deweloperskiej, ale konieczność jej zawarcia zależy przede wszystkim od wymagań banku. Zazwyczaj jest ona warunkiem rozpoczęcia procedury kredytowej jeśli zamierzasz sfinansować zakup lokum właśnie poprzez kredyt.

Dobrze sformułowana umowa zawiera cenę zakupu nieruchomości, termin podpisania umowy deweloperskiej, harmonogram wpłat, termin odbioru lokalu oraz warunki odstąpienia od umowy rezerwacyjnej, dotyczące obu stron.

Jeśli zakup nieruchomości finansujesz z kredytu hipotecznego, powinieneś odebrać od dewelopera komplet dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku kredytowego (w Twoim imieniu dokumenty może odebrać doradca kredytowy) i złożyć je w wybranym banku.

Czekanie na decyzję kredytową trwa do 21 dni od daty złożenia wniosku. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej następnym krokiem jest podpisanie umowy deweloperskiej oraz zawarcie umowy na prace wykończeniowe, jeżeli wybrałeś taką opcję..

 

Prospekt informacyjny to dokument, który zawiera wyczerpujące i pełne informacje na temat dewelopera, wybranej przez Ciebie inwestycji, gruntu, na którym powstaje przedsięwzięcie, planowanych inwestycji w promieniu 1 km, zamierzonym sposobie finansowania, kupowanym lokalu mieszkalnym, a także dotychczasowych przedsięwzięciach dewelopera.

Zapoznaj się z dokumentem dokładnie, aby mieć jasność, że decyzja o zakupie mieszkania jest przemyślana, a wybór właściwy.
Prospekt informacyjny zostanie załączony do umowy rezerwacyjnej lub deweloperskiej.

Umowa rezerwacyjna zobowiązuje Cię do wpłaty kaucji rezerwacyjnej. Wpłacenie przez Ciebie kaucji rezerwacyjnej daje Ci gwarancję, że wybrane lokum nie będzie oferowane do dalszej sprzedaży, zaś dla dewelopera jest potwierdzeniem Twojej gotowości do jego nabycia.

Na osiedlach budowanych przez Lokum Deweloper kaucja wynosi 10 000 zł brutto.

 

Jeśli zdecydowałeś się na zakup nieruchomości wraz z kompleksowym wykończeniem, teraz nadszedł moment na podpisanie stosownej umowy.

Umowa ta zawierana jest w formie osobnego dokumentu. Należność za wykończenie w wybranym przez Ciebie standardzie rozłożona jest na dwie raty.

Umowa zawiera wykaz materiałów i prac w wybranym przez Ciebie standardzie oraz zakres dokumentacji projektowej.
Jeśli zdecydujesz się na zmianę elementów standardu, do umowy dołączony zostanie aneks z terminem i kwotą dopłaty. Po podpisaniu umowy czeka Cię najprzyjemniejsza część – wybór materiałów oraz rozwiązań do Twojego lokum. Otrzymasz finalny projekt zawierający wszystkie wskazane przez Ciebie elementy. Zaakceptowany projekt jest obowiązującym dokumentem, na jego podstawie odbywa się realizacja.

Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych musisz spełnić dwa warunki:
• dokonać odbioru mieszkania w stanie deweloperskim,
• podpisać umowę na dostawę prądu w mieszkaniu.

Po zakończeniu prac odbywa się odbiór prac wykończeniowych. Na prace wykończeniowe otrzymasz 2 lata rękojmi.

Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej oraz ewentualnie umowy o wykończenie pod klucz (jeżeli zdecydowałeś się na tę opcję), następuje podpisanie umowy deweloperskiej.

Ustawa z 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego wprowadziła obowiązek podpisania umowy deweloperskiej w formie aktu notarialnego. Dzięki temu Twoje prawa są w pełni chronione.

Umowa deweloperska jest umową zobowiązującą do podpisania umowy przenoszącej na Ciebie własność nieruchomości.

W jej treści znajdziesz dokładne oznaczenie wybranego przez Ciebie lokum, zobowiązanie dewelopera do przeniesienia na Ciebie własności lokalu oraz praw z nim związanych, a także m.in termin odbioru, zawarcia umowy przyrzeczonej, ustalenia dotyczące przysługujących Ci praw z tytułu rękojmi.

Na podstawie zawartej umowy deweloperskiej dokonywana jest wpłata za wybrany przez Ciebie lokal. W przypadku osób kredytujących zakup mieszkania, podpisanie umowy deweloperskiej jest warunkiem wypłaty środków z kredytu.

Odpowiednio skonstruowana umowa deweloperska, to gwarancja Twojego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania nieruchomości. Bacznie ją przestudiuj i dopytaj o wszystkie ważne dla Ciebie punkty.

Podpisanie umowy deweloperskiej następuje w Kancelarii Notarialnej.

Przed datą podpisania umowy, deweloper skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną bądź telefonicznie i poinformuje o miejscu oraz dacie podpisania umowy oraz kosztach jej zawarcia.
Koszty podpisania umowy deweloperskiej rozłożone są po połowie - połowę płaci nabywca, połowę deweloper.

Pamiętaj!
Po podpisaniu Umowy deweloperskiej nie nabywasz jeszcze praw własności do swojego lokum.

Jednakże Notariusz, przed którym podpisałeś umowę deweloperską przesyła odpowiedni wniosek do Sądu Wieczystoksięgowego, który na jego podstawie ujawnia Twoje roszczenie o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego i przeniesienie własności na Ciebie jako nabywcę. Z prawnego punktu widzenia oznacza to, iż zostałeś prawnie zabezpieczony, by skutecznie domagać się przeniesienia na Ciebie prawa własności do wybranego lokum.
Jeśli podpisałeś umowę deweloperską, a wszystkie wpłaty zostały dokonane, czas na najprzyjemniejszy etap całego procesu.

Jeśli już podpisałeś umowę deweloperską i uiściłeś wszelkie związane z tym opłaty czas na odbiór kluczy do Twojego lokum. Teraz deweloper poinformuje Cię o wyznaczonym terminie odbioru. Informacje tę dostaniesz drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Kopia protokołu odbioru Twojego lokalu (w obu przypadkach) zostanie przekazana Zarządcy Nieruchomości. Od Zarządcy dostaniesz także informacje na temat wysokości zaliczek na poczet opłat eksploatacyjnych. W ich skład wchodzą między innymi: zaliczki na ciepłą, zimną wodę i ogrzewanie oraz odprowadzenie ścieków, opłata za użytkowanie, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości, ochronę, utrzymanie zagospodarowania terenu, wynagrodzenie Zarządcy.

Teraz czas na podpisanie indywidualnych umów z dostawcami mediów - internet, telewizję kablową, telefon. Informacje na temat dostawców mediów na terenie Twojego osiedla znajdziesz w instrukcji użytkowania mieszkania i części wspólnych. 

Jeżeli kupiłeś mieszkanie, przy jego odbiorze dostaniesz:

 • dwie wkładki docelowe, komplet kluczy, w tym klucze do wkładek budowlanych, do skrzynki, liczników i do części wspólnych, a także wizjer, chip do videodomofonu, kod do domofonu; jeśli kupiłeś miejsce postojowe naziemne lub w garażu podziemnym otrzymasz również pilot do bramy wjazdowej i do hali garażowej (w przypadku miejsca w garażu podziemnym);
 • sporządzony na miejscu protokół przekazania lokalu, który zawiera informacje dotyczące stanu technicznego lokalu, stanu liczników (woda ciepła, zimna i ogrzewanie);
 • instrukcję użytkowania mieszkania oraz części wspólnych;
 • zieloną kartę/kartę danych technicznych umożliwiającą podpisanie umowy z Tauron Polska Energia S.A.

Jeśli kupiłeś dom, przy jego odbiorze dostaniesz:

 • komplet niezbędnych kluczy, pilot do bramy wjazdowej i garażowej,
 • sporządzony na miejscu protokół przekazania lokalu, który zawiera informacje dotyczące stanu technicznego lokalu, stanu liczników (woda ciepła, zimna i ogrzewanie).
 • instrukcję obsługi pieca, stacji zmiękczania wody, bramy wjazdowej oraz kartę gwarancyjną pieca i bramy garażowej,
 • protokoły zdawczo-odbiorcze do Tauron Polska Energia S.A. (ul. Mennicza 20), PGNiG (ul. Gazowa 3), MPWiK (ul. Na Grobli 14/16 ) - potrzebne do przepisania indywidualnych umów z wyżej wymienionymi firmami.

Podpisanie umowy przenoszącej własność nabywanego lokalu w formie Aktu Notarialnego (nabycie nieruchomości)

Po odbiorze mieszkania czeka na Ciebie jeszcze kilka spraw - najistotniejsza to podpisanie Aktu Notarialnego przenoszącego na Ciebie prawo własności kupowanego lokum. Potocznie Akt Notarialny przenoszący własność nosi nazwę umowy przenoszącej, umowy końcowej albo umowy sprzedaży. ​

Deweloper poinformuje Cię o wyznaczonym terminie podpisania Umowy Przenoszącej pocztą tradycyjną, elektroniczną bądź skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Drogą mailową deweloper prześle Ci następujące informacje:

 • potwierdzenie terminu, wraz ze wskazaniem adresu Kancelarii Notarialnej, w której podpisywana będzie Umowa
 • wysokość ponoszonych przez Ciebie kosztów podpisania umowy przenoszącej, ​
 • prośbę o podanie niezbędnych danych do podpisania aktu notarialnego.

W umowie przenoszącej Notariusz szczegółowo opisuje Twoje lokum – powierzchnię, rozkład pomieszczeń, cenę wraz z opisem stawki podatku od towarów i usług.

Ważne dla Ciebie jest to, że wraz z lokalem nabywasz również udział w nieruchomości wspólnej (tj. nieruchomości gruntowej). Obejmuje ona części wspólne budynku, w którym znajduje się Twoje lokum oraz części gruntu, na którym znajduje się budynek.

Dzięki temu, masz prawo do korzystania z części wspólnych, tak, jak Twoi przyszli sąsiedzi. Gospodarowanie częściami wspólnymi zajmie się powstała Wspólnota Mieszkaniowa.

W treści Umowy Przenoszącej deweloper ustanawia odrębną własność Twojego lokalu. Oznacza to, że wraz z momentem dokonania wpisu w księdze wieczystej, Twoje lokum staje się odrębną od budynku i gruntu, samodzielną nieruchomością lokalową, którą w przyszłości będziesz mógł np. sprzedać.

Jeżeli Twoje lokum jest częścią osiedla, którego budowa w dalszym ciągu trwa, deweloper poprosi Cię o wyrażenie zgody na dalsze prowadzenie prac budowlanych. Zgoda na to pozwoli mu na zagospodarowanie gruntu zgodnie z zobowiązaniami jakie złożył w umowie rezerwacyjnej i deweloperskiej. Umowa Przenosząca zawiera także informacje o Zarządcy, który będzie zarządzał powstałą Wspólnotą Mieszkaniową

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup komórki lokatorskiej, w treści Umowy Przenoszącej Notariusz określa jej powierzchnię i położenie. Nabywasz komórkę lokatorską jako pomieszczenie przynależne do Twojego lokum i będzie ona opisana w księdze wieczystej założonej dla lokalu.

Istotne jest to, że ustanowienie odrębnej własności następuje bez obciążeń hipotecznych.

Jeżeli Twoje nowe lokum posiada taras lub ogródek, deweloper w Umowie Przenoszącej może ustanowić dla Ciebie prawo do wyłącznego korzystania z tej części nieruchomości. Będzie to dla Ciebie oznaczało, że pomimo, że taras i ogródek stanowią formalnie część nieruchomości wspólnej, będziesz miał wyłączne prawo do korzystania z nich. Pamiętaj jednak, ze musisz również respektować to samo uprawnienie innych nabywców.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup lokalu wraz z miejscem postojowym, deweloper w zależności od inwestycji wydzieli je w następujący sposób:

 • poprzez ustanowienie na Twoją rzecz prawa do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w ramach nieruchomości wspólnej

lub

 • poprzez nabycie przez Ciebie udziału w hali garażowej (lokalu użytkowym) z ustaleniem prawa do korzystania tego miejsca postojowego.

W obu przypadkach opis miejsca postojowego i Twoje prawo, będą wpisane do księgi wieczystej prowadzonej dla nieruchomości gruntowej albo do księgi wieczystej prowadzonej dla lokalu użytkowego. Tym nie musisz się martwić, o wpis zadba Notariusz.

Miejsce postojowe możesz kupić w dowolnym czasie, nawet po zawarciu Umowy Przenoszącej, sprawdź tylko, czy deweloper ma jeszcze w ofercie wolne miejsca postojowe. Warto się pospieszyć i sfinalizować zakup razem z Umową Przenoszącą.

Żeby dokonać zakupu miejsca postojowego nie musisz mieć kupionego mieszkania.

Przed podpisaniem aktu notarialnego powinieneś poinformować dewelopera czy nabywasz nieruchomość samodzielnie (do majątku osobistego), czy do majątku wspólnego (w ramach tzw. małżeńskiej wspólności majątkowej).

 • Jeżeli dokonujesz zakupu samodzielnie, nowe lokum będzie w całości przypisane do Twojego majątku osobistego.
 • Jeśli zakupu dokonujesz wraz z małżonkiem, w ramach małżeńskiej wspólności majątkowej, zakup przypisany zostaje do majątku wspólnego i nie określa się w Umowie Przenoszącej wielkość udziałów, ponieważ są one równe.
 • W przypadku małżonków posiadających rozdzielność majątkową, wspólnie nabywane lokum przypisane zostaje do majątków osobistych każdego z nich, gdyż nie posiadają oni majątku wspólnego. W Umowie Przenoszącej zostaną określone wielkości udziałów dla każdego z małżonków. Co istotne, można określić udziały w różnej proporcji, można także nabywany lokal przypisać do majątku tylko jednego z małżonków.
 • Jeśli nabywasz lokum będąc w związku partnerskim, zostanie ono przypisane do majątków osobistych obojga partnerów. W Umowie Przenoszącej określone zostaną wielkości nabywanych udziałów przez każdego z kupujących. Podobna sytuacja występuje również, gdy nabycia dokonują np. rodzice razem z dzieckiem.

Jeżeli zakup Twojego lokum jest finansowany przez kredyt hipoteczny, konieczne będzie ustanowienie zabezpieczenia na rzecz banku, w postaci hipoteki.

Możesz za opłatą, zlecić to Notariuszowi, przed którym zawierana będzie Umowa Przenosząca. W tym celu powinieneś wystąpić do banku i uzyskać oświadczenie banku o ustanowieniu hipoteki oraz dostarczyć je Notariuszowi jeszcze przed podpisaniem Umowy. Możesz także samodzielnie złożyć wniosek.

O czym należy pamiętać po podpisaniu Umowy Przenoszącej własność nabywanego lokalu

Jeżeli zakup swojego nowego lokum finansowałeś z kredytu hipotecznego i nie skorzystałeś z opcji ustanowienia hipoteki przez Notariusza, pamiętaj o kilku czekających Cię formalnościach:

 • Aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu kredytu hipotecznego, w celu skutecznego ustanowienia hipoteki na zakupionym przez Ciebie lokalu jak najszybciej zgłoś nabycie nieruchomości (podpisanie umowy końcowej) do banku kredytującego. Bank wystawi Ci oświadczenie o ustanowieniu hipoteki.
 • W IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego złóż odpowiedni wniosek wraz z oświadczeniem o ustanowieniu hipoteki i opłatą sądową (200 zł za jedną wpisywaną hipotekę). ​ Zwróć uwagę czy Twój bank kredytujący, nie złożył za Ciebie tego wniosku.
 • Udaj się do Urzędu Skarbowego właściwego dla miejsca zameldowania i złożyć pit PCC 3 (podatek od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki) wraz z opłatą (stawka podatku zależy od kwoty zabezpieczonej wierzytelności - 0,1% lub wynosi 19 zł)

Jeśli finansowałeś zakup ze sprzedaży innej nieruchomości pamiętaj o tym, że należy w Urzędzie Skarbowym właściwym dla miejsca zameldowania rozliczyć PIT 39 (jeśli to małżonkowie wspólnie dokonali sprzedaży nieruchomości, która była ich wspólną własnością, powinni złożyć dwie deklaracje)

W terminie 14 dni od podpisania, zgłoś się z aktem notarialnym do Urzędu Miasta, Wydział Podatków i Opłat, w celu wypełnienia druku IN-1 (podatek od nieruchomości). Wymiar podatku w formie decyzji, zostanie przesłany listem poleconym na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.
Opłatę tą ponosi się co roku.

​Teraz jeżeli chcesz, możesz zameldować się w swoim nowym lokum. Aby tego dokonać, udaj się z aktem notarialnym do Urzędu Miejskiego.

Krok po kroku

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
 • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
 • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
 • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
 • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!