Promocje Wrocław

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zakup mieszkania na osiedlu położonym w pobliżu centrum, z rozwiniętą infrastrukturą miejską oraz zapleczem handlowo-usługowym to pewna i solidna lokata kapitału, która nigdy nie straci na wartości. Kupno mieszkania, bez względu na to, czy w celach inwestycyjnych, czy w ramach realizacji własnych potrzeb mieszkaniowych, to poważny krok, do którego warto dobrze się przygotować.

Uwaga na pozorne oszczędności

Chociaż promocje deweloperów kuszą obniżoną ceną za metr kwadratowy, często jest to związane z lokalizacją osiedla na uboczu lub nawet na obrzeżach miasta. Dojazd do szkoły, pracy, na zakupy czy do lekarza bywa wtedy bardzo utrudniony, dlatego warto się zastanowić, czy codzienne stanie w korkach i ponoszenie kosztów paliwa zrekompensuje uzyskany rabat.

Na jakie promocje deweloperów mogę liczyć?

Oprócz usytuowania osiedla, warto zwrócić szczególną uwagę na ustawność mieszkania, nad zakupem którego się zastanawiamy. Wystarczy przyjrzeć się metrażom poszczególnych pomieszczeń a także odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rozważane mieszkanie będzie stwarzało kilka rozwiązań aranżacyjnych. Czasami zdarza się tak, że promocje deweloperów obejmują nieco nietypowe mieszkania, na przykład ze skośnym dachem. Wystarczy podejść do nich bez uprzedzeń, zastanowić się chwilę nad potencjałem takiego lokum, aby uświadomić sobie, że takie mieszkanie ma mnóstwo zalet, wliczając w to obniżoną cenę.

Zakup wymarzonego lokum często jest procesem długotrwałym. Warto trzymać rękę na pulsie deweloperskiego rynku i cały czas śledzić oferty specjalne. W ramach promocji deweloperów stosunkowo często pojawia się wykonanie łazienki w cenie mieszkania. Niekiedy, w ramach promocji deweloperów do zakupionego mieszkania dodawane są bonusy takie jak ekspres do kawy czy bony do sklepów z wyposażeniem wnętrz.

Zobacz nasze nieruchomości online!