Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów, nawiązaliśmy współpracę z Open Finance!

Eksperci Finansowi z Open Finance pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę kredytową na zakup Twojego wymarzonego mieszkania.

Open Finance to firma pośrednictwa finansowego ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów zainteresowanych produktami kredytowymi i inwestycyjnymi. W jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze, możesz bezpłatnie porównać w zależności od rodzaju kredytu (hipoteczny, gotówkowy, firmowy), raty kredytów oferowanych nawet przez 20 banków w Polsce. 

Ekspert finansowy z Open Finance, po zapoznaniu się z Twoją indywidualną sytuacją oraz preferencjami i oczekiwaniami co do przyszłego zobowiązania kredytowego, zaproponuje optymalne rozwiązane na specjalnie wynegocjowanych warunkach, abyś mógł sfinansować swoje marzenia o własnym mieszkaniu. 

Open Finance proponuje indywidualne rozwiązania finansowe. Nasza współpraca zaowocowała już zadowoleniem wielu klientów. Dołącz do nich i odbierz klucze do swojego mieszkania.

 

Dodatkowo nasi Klienci mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych bonusów m.in.:

 • 2900 zł w Pakiecie Deweloperskim*,
 • 50% zniżki na zakupy w ponad 700 sklepach**,
 • projekt kuchni i łazienki za 1 gr w Leroy Merlin**,
 • 10% zniżki na pierwsze zakupy w Leroy Merlin**.

Skontaktuj się z ekspertem już teraz! Nie czekaj! 

Przejdź do witryny Open Finance >>>

---

Szczegóły oferty dostępne w oddziałach Open Finance S.A. Informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowana Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych w oddziale Open Finance SA. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. 

Open Finance SA informuje, że jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego.

Open Finance SA informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, o których mowa w art. 6a Ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz.1988 ze zm.), z poniżej wskazanymi podmiotami: Alior Bank SA, BOŚ SA, BZ WBK SA, Deutsche Bank Polska SA, Euro Bank SA, ING Bank Śląski SA, Bank Millennium SA, mBank SA, PKO BP SA, PKO Bank Hipoteczny SA, Bank Pocztowy SA, Raiffeisen Bank Polska SA, Bank BGŻ BNP Paribas SA oraz wykonuje czynności faktyczne na podstawie umowy marketingowej z Bank Pekao SA. Stan na dzień 23.07.2017 r.

Open Finance SA informuje, że nie świadczy usług doradczych w rozumieniu art. 4 pkt 26 ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz. U. z 2017 r., poz. 819).

W nawiązaniu do regulacji art. 7 ust. 4-5 Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z dn. 11 sierpnia 2011 r.) Open Finance SA. informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem, na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa, o których mowa w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 72 poz. 665) przy udzielaniu kredytów gotówkowych, ze wskazanymi poniżej podmiotami: Alior Bank SA, Deutsche Bank Polska SA, Euro Bank SA, Getin Noble Bank SA, ING Bank Śląski SA, mBank SA, Bank Pocztowy SA, Raiffeisen Bank Polska SA, oraz umowy marketingowej z Bank Pekao SA i Plus Bank SA. Stan na dzień 13.06.2017 r.

Oferta skierowana do przedsiębiorców. Szczegóły oferty dostępne  w oddziałach Open Finance SA.

Open Finance SA informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa z poniżej wskazanymi podmiotami przy oferowaniu produktów firmowych: Alior Bank SA, BOŚ SA, BZ WBK SA, Deutsche Bank Polska SA, Getin Noble Bank SA, Idea Bank SA, ING Bank Śląski SA, mBank SA, PEKAO Bank Hipoteczny SA, Raiffeisen Bank Polska SA, Pekao SA, Bank BGŻ BNP Paribas SA, Plus Bank SA, Nest Bank SA, Siemens Finance sp. z o.o., Getin Leasing SA, Idea Leasing SA, Pekao Leasing SA, Raiffeisen Leasing Polska SA, BZ WBK Leasing SA, Bibby Financial Services sp. z o.o., Idea Money SA, Pragma Faktoring SA, Inicjatywa Mikro sp z o.o., Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy SA, Tise SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych, EBDF SA, iwoca Poland sp. z o.o. Stan na 13.06.2017 r.

*Prezentowane poniżej informacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie do oszacowania potencjalnych korzyści płynących z uczestnictwa w promocji, „Deweloperski Pakiet Korzyści”. Poniżej znajdują się założenia przyjęte do obliczeń. Do oszacowania korzyści z tytułu uczestnictwa w Promocji „Deweloperski Pakiet Korzyści” przyjęto następujące założenia: (a) wartość nieruchomości 450 000 zł; (b) kwota kredytu w wysokości, co najmniej 400 000 zł; (c) 600 zł, wartość karty przedpłaconej; (d) 600 zł tj. przeciętny rynkowy koszt sporządzenia wyceny lokalu mieszkalnego; (e) 1781,40 zł uroczniona składka ubezpieczenia na życie na 15 lat o wartości 90 000 zł, dla ubezpieczonego w wieku 51 lat. W Promocji mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które w okresie od dnia 28.07.2014 roku spełnią łącznie następujące warunki: (a) w Okresie Promocji złożą za pośrednictwem Organizatora wniosek o zawarcie umowy o kredyt hipoteczny a następnie zawrą za pośrednictwem Organizatora umowę o kredyt hipoteczny. Warunkiem uznania przez organizatora, że Uczestnik spełnił niniejszy warunek, jest wypłata przez bank będący stroną umowy o kredyt pierwszej transzy kredytu; (b) wypełnią poprawnie i czytelnie formularz zgłoszeniowy o przystąpienie do Promocji według wzoru przekazanego przez Open Finance. Promocja nie obejmuje tych osób fizycznych, które przed Okresem Promocji spełniły warunek, o którym mowa w pkt. lit. a. Nagroda dla uczestnika jest uzależniona od wartości kredytu i polega na przyznaniu jednego lub trzech Bonusów: (a) Bonus nr 1 – opłacenie przez Organizatora rocznej składki w ramach indywidualnego terminowego ubezpieczenia na życie, oferowanego przez Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska Spółka Akcyjna, z siedzibą przy ul. Rodziny Hiszpańskich, 02-685 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000021791, NIP 52717554073, z zastrzeżeniem, że Organizator pokrywa składkę roczną do kwoty w wysokości 2000,00 zł. Uczestnik musi się liczyć z koniecznością samodzielnego opłacenia składki przekraczającej kwotę w wysokości 2000,00 zł; (b) Bonus nr 2 – Karta przedpłacona typu MasterCard, wydawana przez spółkę PrePay Technologies Limited, we współpracy z Edenred Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, o wartości 600 zł, z terminem ważności 2 lata, który jest liczony od dnia wystawienia Karty; (c) Bonus nr 3 – wycena Nieruchomości: zwrot kwoty stanowiącej koszty poniesione przez Uczestnika na sporządzenie przez rzeczoznawcę majątkowego operatu szacunkowego Nieruchomości, z zastrzeżeniem, że wysokość Bonusu wynosi maksymalnie 350 zł. Regulamin Promocji oraz Ogólne Warunki indywidualnego terminowego ubezpieczenia na życie znajdują się w oddziałach Organizatora.

**Szczegółowy regulamin dotyczący Promocji „Wizualizacja za 1gr”, „10% rabatu na pierwsze zakupy dla klientów Open Finance SA”, oraz karty „Home Profit” znajduje się w oddziałach Open Finance, na stronie www.open.pl/regulaminy  lub na www.homeprofit.pl.
Koszt połączenia zgodny ze stawką operatora.

Wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Open Finance SA, w trosce o jakość usług, są rejestrowane. Koszt połączenia z infolinią Open Finance SA zgodny ze stawką operatora.

Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000196186, NIP 5213280836, REGON 015672908, której kapitał zakładowy wynosi 743 566,63 zł, tel. 22 427 47 00, fax 22 276 20 75, e-mail: kontakt@open.pl.

Skontaktuj się z
doradcami finansowymiDeweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
 • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
 • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
 • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
 • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!