O firmie

Lokum Deweloper prowadzi działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie.

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Od 2016 r. jesteśmy obecni także w Krakowie. Zrealizowaliśmy 42 projekty deweloperskie w 11 lokalizacjach we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach oraz 6 projektów deweloperskich w 3 lokalizacjach w Krakowie. Oddaliśmy do użytku ponad 6,2 tys. mieszkań o łącznej powierzchni ok. 335 tys. m2. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.


Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem wszelkich prac na naszych osiedlach. Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządza procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość naszych realizacji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i zapewniają wysoki poziom dostarczanych usług. Dzięki temu poszczególne etapy naszych projektów oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem, a przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Nasze osiedla dzięki swojej lokalizacji są doskonale skomunikowane z centrum miasta. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny, lokale handlowo-usługowe oraz unikatowe strefy zieleni. Kreujemy przestrzeń miejską, harmonijnie wpisujemy się w jej charakter. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które zapewniają użytkownikom komfort codziennego życia. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

 

Z myślą o potrzebach Klientów przygotowaliśmy szereg programów oferujących między innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także system rabatów i zniżek. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

W 2015 r. zadebiutowaliśmy na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, pozyskując z emisji akcji środki na dalszy rozwój. Funkcjonujemy w trybie standardów giełdowych, prowadzimy jasną i transparentną politykę informacyjną – jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

W 2016 r. wprowadziliśmy do sprzedaży dwie krakowskie inwestycje. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard. Cieszymy się, że jakość docenioną we Wrocławiu możemy oferować także mieszkańcom Krakowa.

W 2018 r. dołączyliśmy do grona spółek zrzeszonych w ramach Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, a także Polskiego Związku Firm Deweloperskich - największej organizacji skupiającej deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na dwóch ważnych rynkach - we Wrocławiu i w Krakowie - przyczynią się do dzielenia się wiedzą praktyczną, merytoryczną oraz będą sprzyjały wzajemnemu inspirowaniu się.

W ciągu ostatnich lat byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu znanych i prestiżowych konkursach, np.: Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, plebiscyt Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Lokum Deweloper to solidny partner. Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy nabyli mieszkanie w jednej z naszych inwestycji, często do nas wracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Warto nam zaufać.

 

Spółka notowana na GPW 
Nagrody
 • DIAMENTY FORBESA: Lokum Deweloper znalazł się z gronie firm wyróżnionych tytułem Diamenty Forbesa 2022.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2021 przyznany przez Gazetę Finansową oraz magazyn Home&Market.
 • TOPBUILDER: Osiedla Lokum Villa Nova oraz Lokum Salsa otrzymały nagrody TopBilder 2022, przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową Buildera.
 • Tytuł NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE MIESZKANIOWE 2021 przyznany przez redakcję Gazety Finansowej we współpracy z magazynem Home&Market, Lokum Vena została umieszczona wśród 10 inwestycji spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 • Tytuł PRZYJAZNY DEWELOPER 2021 przyznany przez redakcję Gazety Finansowej we współpracy z magazynem Home&Market.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: W XVI edycji konkursu osiedle Lokum Villa Nova zajęło I miejsce w kategorii Budownictwo mieszkaniowe Wrocławia. W tej samej kategorii nagrodę za II miejsce otrzymał X etap inwestycji Lokum di Trevi.
 • BUDOWA ROKU 2019: Lokum Deweloper laureatem nagrody I stopnia w ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2019 za rewitalizację historycznej zabudowy II etapu osiedla Lokum Vena.
 • INWESTYCJA ROKU 2019: Lokum Deweloper S.A. laureatem Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2019 w kategorii Inwestycja Roku 2019 za osiedle Lokum Vena.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Osiedle Lokum Victoria otrzymało drugą nagrodę w kategorii Budownictwo mieszkaniowo-usługowe Wrocławia w jubileuszowej XV edycji konkursu.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla dwóch osiedli Lokum Deweloper w XIV edycji konkursu. W kategorii Zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej przyznano II miejsce etapom IIa, IVa i IVb osiedla Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu oraz III miejsce dla VI i VII etapu Lokum di Trevi przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu.
 • GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa 2017 r. dla osiedla Lokum Siesta za otwarcie osiedla na zieleń miejską, jak również rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla trzech osiedli Lokum Deweloper w XIII edycji konkursu. W kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia przyznano I miejsce dla IV etapu osiedla Lokum da Vinci oraz II miejsce dla I etapu osiedla Lokum Victoria. Wyróżnienie w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia i Dolnego Śląska otrzymał V etap osiedla Lokum di Trevi.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2017 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI: potwierdzenie wiarygodności biznesowej i transparentności finansowej Spółki. Jedno z najbardziej prestiżowych wyróznień w polskim biznesie jest świadectwem bardzo dobrej kondycji Firmy, jej solidności i wiarygodności.
 • GEPARD BIZNESU ZA ROK 2015: wyróżnienie przyznane prrzez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych przygotowanych przez niezależnych analityków finansowych. Nagroda ta potwierdza stabilność finansową, wzrost wartości rynkowej oraz rzetelność prowadzonych działań. 
 • Drugie miejsce osiedla Lokum da Vinci w Konkursie na najlepszą realizację architektoniczną 2014 "Piękny Wrocław". Inwestycja została nagrodzona w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Wrocławia i prezydent Wrocławia.
 • Od 10.06. do 10.08.2014 r. odbywał się wyjątkowy plebiscyt, zorganizowany przez Gazetę Wrocławską i portal naszemiasto.pl, na Osiedle 25-lecia. Osiedle Lokum di Trevi otrzymało tytuł Osiedla 25-lecia w kategorii Osiedle przyjazne mieszkańcom.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2013 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI wręczony na potwierdzenie uczciwości i solidności. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję na rynku i przewagę nad konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.
 • 2005 – 2012 r.- uczestnictwo w programie BIAŁA LISTA, który organizowany jest przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. Biała Lista jest ogólnokrajowym systemem weryfikacji wiarygodności gospodarczej przedsiębiorstw. Wyróżnione firmy to rzetelni, sprawdzeni i wiarygodni partnerzy biznesowi. W roku 2012 w związku z długim stażem w programie otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Programu.
 • Tytuł INWESTYCJA ROKU 2012 przyznany inwestycji Lokum di Trevi za architekturę, wysoką jakość materiałów, rzetelność i optymalne, innowacyjne rozwiązania.
 • Tytuł GEPARD BIZNESU 2011 przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców Europejska Firma oraz prestiżowe 37 miejsce w rankingu firm deweloperskich o największym wzroście wartości rynkowej.
 • PIERWSZE MIEJSCE w kategorii najlepsze stoisko i obsługa na targach organizowanych przez Nowy Adres.
 • Otrzymanie tytułu FIRMA ROKU 2011 r. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane firmie za osiągnięcia i pozycję na rynku na podstawie działań, rekomendacji partnerów handlowych oraz historii rozwoju.
 • Nagroda DIAMENT FORBESA w kategorii Diamentów średnich (firmy od 50 do 250 mln).
 • Otrzymanie prestiżowego wyróżnienia GODŁO DEWELOPER ROKU 2011 w ogólnopolskim Konkursie branży budowlanej. Konkurs zorganizowany został przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej pod patronatem Gazety Finansowej.
 • Nadanie tytułu SOLIDNY DEWELOPER przez redakcję Gazety Wrocławskiej, jako wyraz podziękowania za wspieranie zasad rzetelności i uczciwości na rynku deweloperskim.
 • Otrzymanie drugiego miejsca w konkursie na najlepszą obsługę podczas targów nieruchomości, odbywających się we Wrocławiu i organizowanych przez firmę Nowy Adres w Hali Orbita 11.12.2010 r..

 

Nagrody
Inwestycje zrealizowane
Artykuły
 • Lokum Vista z kolejnymi pozwoleniami, projektinwestor.pl, czerwiec 2021 czytaj więcej
 • Lokum Siesta gotowe z kolejnym etapem, housemarket.pl, czerwiec 2021 czytaj więcej
 • Lokum Villa Nova już rozdaje klucze do lokali, housemarket.pl, wrzesień 2020 czytaj więcej
 • Wrocław. Zobacz, jakie nowe bloki powstaną na Zakrzowie, wroclaw.naszemiasto.pl, wrzesień 2020 czytaj więcej
 • Góra pełna wrażeń, ws-24.pl, sierpień 2020 czytaj więcej
 • Do 2022 roku nad Odrą wyrośnie niemal 400 mieszkań w Lokum Porto, Housemarket.pl, maj 2020 czytaj więcej
 • Tak architektura rewitalizuje stare przestrzenie, Propertydesign.com, kwiecień 2020 czytaj więcej
 • Luksusowe apartamenty gwarantujące jakość życia to dobra lokata kapitału, Rzeczpospolita, marzec 2020 czytaj więcej
 • Odnawiają wrocławskie zabytki i zamieniają je w apartamentowce [ZDJĘCIA], Wroclaw.wyborcza.pl, marzec 2020 czytaj więcej
 • Lokum Vena - luksusowe apartamenty w historycznej oprawie, Rzeczpospolita, marzec 2020 zobacz
 • Miejsce do życia z dobrą historią, Gazeta Wyborcza, marzec 2020 pobierz
 • Lokum Vena – prestiżowe osiedle łączące epoki, Pb.pl, luty 2020 czytaj więcej
 • Lokum Vena II już po rewitalizacji, Rp.pl, styczeń 2020 czytaj więcej
 • Ostatnia odsłona Lokum di Trevi trafiła do właścicieli, Housemarket.pl, styczeń 2020 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper wybiera sektor wielorodzinny, Gazeta Wrocławska Solidny Deweloper, grudzień 2019 zobacz
 • W poszukiwaniu prawdziwego smaku, Gazetawroclawska.pl, grudzień 2019 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper wprowadza II etap Lokum Vista, Dompress.pl, listopad 2019 czytaj więcej
 • Lokum Salsa - nowe osiedle na krakowskim Zabłociu, Urbanity.pl, listopad 2019 czytaj więcej
 • Mieszkania ze strefą wellness, Spaandmore.pl, czerwiec 2020 czytaj więcej
 • Lokum Siesta II. Dębniki z nowymi mieszkaniami, Nieruchomosci.egospodarka.pl, listopad 2019 czytaj więcej
 • IX etap Lokum di Trevi z pozwoleniem na użytkowanie, Dompress.pl, październik 2019 czytaj więcej
 • Lokum Monte w Sobótce, Rp.pl, październik 2019 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper rusza z inwestycją Lokum Villa Nova we Wrocławiu, Biznesradar.pl, marzec 2019 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie pierwszej krakowskiej inwestycji, rynekpierwotny.pl, wrzesień 2018 czytaj więcej
 • Tak powstaje nowe osiedle w miejscu dawnego szpitala, gazetawroclawska.pl, wrzesień 2018 czytaj więcej
 • Blisko 400 nowych mieszkań na Starym Mieście. Inwestor uratuje XIX-wieczną zabudowę, tuwroclaw.com, sierpień 2018 czytaj więcej
 • Lokum z pozwoleniem na użytkowanie kolejnych etapów Lokum Victoria, housemarket.pl, sierpień 2018 czytaj więcej
 • Prestiżowe apartamenty wkrótce gotowe, Gazeta Wrocławska, sierpień 2018 pobierz
 • Osiedle ze strefą fitness, dopoznania.pl, lipiec 2018 czytaj więcej
 • Kopalnia zysków w nieruchomościach, pb.pl, czerwiec 2018 czytaj więcej
 • Ile zapłacimy za lokal usługowo-handlowy, Gazeta Wrocławska, maj 2018 pobierz
 • Nowy ład urbanistyczny, Puls Biznesu, kwiecień 2018 pobierz
 • Deweloper Roku 2017, Gazeta Finansowa, luty 2018 pobierz
 • Podgórze – dzielnica z potencjałem, krakow.onet.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Jakie mieszkania najchętniej kupowali wrocławianie w 2017 roku?, rynekpierwotny.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Ponad tysiąc sprzedanych lokali - Lokum Deweloper podsumowuje 2017 rok, housemarket.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Osiedle Lokum Vena, Puls Biznesu Weekend, grudzień 2017 pobierz
 • Lokum di Trevi IX włączone do sprzedaży, rynekpierwotny.pl, listopad 2017 czytaj więcej
 • Nowe mieszkania w ofercie Lokum di Trevi, Gazeta Wrocławska, listopad 2017 pobierz
 • Od miasteczka do metropolii – jak Kraków stał się miastem na miarę europejskiej czołówki, gazetakrakowska.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Połączenie nowoczesności z historią. Lokum Vena - osiedle w centrum miasta, Gazeta Wrocławska, październik 2017 pobierz
 • Lokum gotowe do zamieszkania, Gazeta Wrocławska, październik 2017 pobierz
 • Aż 3 inwestycje nagrodzone, dopoznania.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Lokum Victoria. Będą kolejne mieszkania, housemarket.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Lokum Vista bogatsze o kolejne lokale, housemarket.pl, wrzesień 2017 czytaj więcej
 • Niezwykle udane spotkanie Back to Business 2017, qbusiness.pl, wrzesień 2017 czytaj więcej
 • Lokum nie tylko we Wrocławiu, thecity.com.pl, sierpnień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper zwiększył sprzedaż o 42%, biznesradar.pl, lipiec 2017 czytaj więcej
 • Perła Krakowa- miasto dla obywateli, nagroda dla osiedla Lokum Siesta, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Zielono i blisko centrum, nieruchomości.com.pl, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper rusza z budową osiedla Lokum Vena, housemarket.pl, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Lokum di Trevi to miejsce, z którego szybko dotrzemy do centrum Wrocławia, Gazeta Wrocławska, maj 2017 pobierz
 • Lokum di Trevi – osiedle z komunikacyjną historią, gazetawroclawska.pl, maj 2017 czytaj więcej
 • Lokum celuje w sprzedaż tysiąca lokali rocznie, Parkiet, kwiecień 2017 pobierz
 • Jak deweloperzy oceniają sprzedaż w I kwartale roku, dompress.pl, kwiecień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper buduje w Krakowie, krn.pl, kwiecień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper wchodzi do Krakowa, rp.pl, marzec 2017 czytaj więcej
 • Lokum di Trevi – zielone osiedle z doskonałą komunikacją, czasdzieci.pl, marzec 2017 czytaj więcej
 • Tam parkowały sterowce, Gazeta Wrocławska, marzec 2017 pobierz
 • Lokum Deweloper rewitalizuje historyczną zabudowę przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu, tabelaofert.pl, styczeń 2017 czytaj więcej
 • Rozkwit luksusu nad Odrą, Puls Biznesu, wrzesień 2016 pobierz
 • Rabat od dewelopera w boomie?, abcnieruchomosci.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wrocławscy deweloperzy wspierają lokalne inicjatywy, tuwroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wybierz komfortowe mieszkanie na wrocławskim Starym Mieście, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Przyjazny deweloper, Gazeta Finansowa, 2015 zobacz
 • Program Lokum+ dla klientów Lokum Deweloper, dopoznania.pl, 2015 czytaj więcej
 • Flagowa inwestycja Lokum Deweloper ma wzięcie, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Viva gotowe wcześniej, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Lokum Deweloper ma pomysł na nowe rynki, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • KONKURS: Spakuj torbę na wakacje!, rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum da Vinci już w sprzedaży, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Nowe osiedle z Pasażem di Trevi na wrocławskim Tarnogaju, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Lokum da Vinci: finalny etap trafił do sprzedaży!, rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wybrali najpiękniejsze budynki Wrocławia, Gazeta Wyborcza Wrocław, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper inwestuje w centrum Wrocławia, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • Klasyka na Starym Mieście, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Tarnogaj z nowym zapleczem handlowo-usługowym, abcnieruchomosci.pl, 2015 czytaj więcej
 • Drugie życie wrocławskiego Szczepina, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Jak wybrać właściwe mieszkanie, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Sztuka budowania i mieszkania, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Zamiesz(k)aj z Leonardem w Lokum da Vinci – Dzień Otwarty inwestycji, investmap.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Viva, czyli wygodna klasyka pięć minut od wrocławskiego Rynku, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Kolejne mieszkania na osiedlu Lokum di Trevi trafiły do sprzedaży, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Nowe światła na skrzyżowaniu Bajana i Szybowcowej już działają, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Konkurs: uwiecznij Gądów w obiektywie – przedłużony termin nadsyłania prac!, wroclaw.naszemiasto.pl, 2014 czytaj więcej
 • Targi mieszkaniowe pomogą młodym ludziom w zakupie pierwszego lokum Polska, Gazeta Wrocławska 2014 zobacz
 • Odkryjmy uroki starego Gądowa, Gazeta Wrocławska 2014 zobacz
 • Lokum Deweloper – Inwestycja Lokum Viva, Home&Market 2014 zobacz
 • Remont na skrzyżowaniu Bajana i Szybowcowej, Wroclaw.pl, 2014 czytaj więcej
 • Przyjazdy deweloper 2014, Gentelman, 2014 zobacz
 • Dzień otwarty w Lokum da Vinci, Wrocław.pl czytaj więcej
 • Szukasz mieszkania? Sprawdź najlepsze oferty!, dlaStudenta.pl, 2014 czytaj więcej
 • Lokum pod klucz na wrocławskim Gądowie, budnet.pl, 2014 czytaj więcej
 • Nowa inwestycja na Szczepinie, wroclaw.pl 2014 czytaj więcej
 • Deweloper roku 2013, Gazeta Finansowa 2014 zobacz
 • Z dopłatami i bez dopłat - jak mieszkać we Wrocławiu, Gazeta Finansowa 2014 zobacz
 • Lokum buduje nowe mieszkania na Szczepinie, wroclaw.gazeta.pl 2014 czytaj więcej
 • Początek roku dobrym momentem na zakup mieszkania, Resinet.pl 2014 czytaj więcej
 • Wrocławianie chcą mieszkać na swoim, tylko jak?, TuWrocław.pl 2014 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper partnerem targów, DoPoznania.pl 2014 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper: Poszukaj swojego nowego adresu, RankingDeweloperów.pl 2014 zobacz
 • To dobry czas na kupno mieszkania, Inwestycje.pl 2014 zobacz
 • Gotowy dom w promocji, DoPoznania.pl 2014 czytaj więcej
 • Dawniej i dziś, centra miast pięknieją w oczach, Forum Biznesu 2014 czytaj więcej
 • "Centra miast pięknieją", Świat Architektury 2013 zobacz
 • "Osiedle z fontanną", Gazeta Wrocławska 2012 zobacz

 • Lokum di Trevi - zdjęcia pobierz
 • Lokum Victoria - zdjęcia pobierz
 • Logo Lokum pod Klucz (PDF) pobierz
 • Logo Lokum pod Klucz (JPG) zobacz
 • Logo Lokum + (EPS) pobierz
 • Księga identyfikacji wizualnej Lokum Deweloper pobierz

Artykuły
Kariera

 

Lokum Deweloper to ponad 100 wybitnych specjalistów z wielu dziedzin. Firmę prowadzi doświadczony zespół inżynierów i menadżerów, którzy kompleksowo zarządzają procesem inwestycyjnym, tworząc doskonałe warunki do pracy i rozwoju. Spółka z niezwykłą starannością i pełną odpowiedzialnością kształtuje krajobraz wrocławskiego rynku nieruchomości już od 2004 r., a w 2016 r. poszerzyła obszar swojej działalności o rynek krakowski. Od 2015 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zespół Lokum Deweloper to wyjątkowi ludzie - pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści skupieni w unikatowej kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i poczucie bezpieczeństwa.  Satysfakcja z wykonywanej pracy i wysoka świadomość wspólnego celu motywuje wszystkich do działania. Ponad 50% kadry pracuje tu dłużej niż 5 lat.

Lokum Deweloper_wieloletni pracownicy

Potrzeby pracowników są dla nas ważne, dlatego oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i kreatywność zespołu. Pamiętamy o zasadzie work-life balance, harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Lokum Deweloper - dlaczego warto do nas dołączyć

Zespół Lokum Deweloper podzielony jest na Działy odpowiadające za poszczególne sfery aktywności Firmy:

Lokum Deweloper - działy w firmie

 

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoją aplikację na adres kariera@lokumdeweloper.pl, wraz z informacją w jakim Dziale chcesz pracować.

Być może wkrótce będziemy Cię potrzebować!

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Lokum Deweloper Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 1/101, 50-148 Wrocław, w zakresie szerszym niż określony w art. 22[1] kodeksu pracy, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego". Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanie


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

O firmie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lokum Deweloper!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
 • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
 • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
 • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
 • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!