O firmie

Lokum Deweloper to lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu oraz wicelider wrocławskiego rynku deweloperskiego.

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Zrealizowaliśmy 38 projektów deweloperskich w 9 lokalizacjach we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach oraz 2 projekty deweloperskie w 2 lokalizacjach w Krakowie. Oddaliśmy do użytku ponad 5 tys. lokali o łącznej powierzchni ok. 260 tys. m2. Od 2016 r. jesteśmy obecni także w Krakowie. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.


Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach. Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządza całym procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie  wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość naszych inwestycji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Dajemy klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

 

Osiedla Lokum Deweloper dzięki swojej lokalizacji są doskonale skomunikowane z centrum. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny, lokale handlowo-usługowe oraz unikatowe strefy zieleni. Kreujemy przestrzeń miejską, harmonijnie wpisujemy się w jej charakter. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na osiedlach Lokum Deweloper mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

 

Z myślą o potrzebach Klientów przygotowaliśmy szereg programów oferujących miedzy innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także  system rabatów i zniżek. Współpracujemy  z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

 

W 2015 r. zadebiutowaliśmy na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, pozyskując z emisji akcji środki na dalszy rozwój. Funkcjonujemy w trybie standardów giełdowych, prowadzimy jasną i transparentną politykę informacyjną – jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

W 2016 r. wprowadziliśmy do sprzedaży dwie krakowskie inwestycje. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard. Cieszymy się, że jakość docenioną we Wrocławiu możemy oferować także mieszkańcom Krakowa.

W 2018 r. dołączyliśmy do grona spółek zrzeszonych w ramach Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, a także Polskiego Związku Firm Deweloperskich - największej organizacji skupiającej deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski.  Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na dwóch ważnych rynkach - we Wrocławiu i w Krakowie przyczynią się do dzielenia się wiedzą praktyczną, merytoryczną oraz będą sprzyjały wzajemnemu inspirowaniu się.

W ciągu ostatnich lat zostaliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu znanych i prestiżowych konkursach, np. Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, nagroda w plebiscycie Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Lokum Deweloper to solidny partner. Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że klienci, którzy nam zaufali często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Warto nam zaufać.

 

Spółka notowana na GPW Lokum Deweloper, członek PZFD, Wrocław 
Nagrody
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla dwóch osiedli Lokum Deweloper w XIV edycji konkursu. W kategorii Zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej przyznano II miejsce etapom IIa, IVa i IVb osiedla Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu oraz III miejsce dla VI i VII etapu Lokum di Trevi przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu.
 • GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa 2017 r. dla osiedla Lokum Siesta za otwarcie osiedla na zieleń miejską, jak również rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla trzech osiedli Lokum Deweloper w XIII edycji konkursu. W kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia przyznano I miejsce dla IV etapu osiedla Lokum da Vinci oraz II miejsce dla I etapu osiedla Lokum Victoria. Wyróżnienie w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia i Dolnego Śląska otrzymał V etap osiedla Lokum di Trevi.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2017 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI: potwierdzenie wiarygodności biznesowej i transparentności finansowej Spółki. Jedno z najbardziej prestiżowych wyróznień w polskim biznesie jest świadectwem bardzo dobrej kondycji Firmy, jej solidności i wiarygodności.
 • GEPARD BIZNESU ZA ROK 2015: wyróżnienie przyznane prrzez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych przygotowanych przez niezależnych analityków finansowych. Nagroda ta potwierdza stabilność finansową, wzrost wartości rynkowej oraz rzetelność prowadzonych działań. 
 • Drugie miejsce osiedla Lokum da Vinci w Konkursie na najlepszą realizację architektoniczną 2014 "Piękny Wrocław". Inwestycja została nagrodzona w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Wrocławia i prezydent Wrocławia.
 • Od 10.06. do 10.08.2014 r. odbywał się wyjątkowy plebiscyt, zorganizowany przez Gazetę Wrocławską i portal naszemiasto.pl, na Osiedle 25-lecia. Osiedle Lokum di Trevi otrzymało tytuł Osiedla 25-lecia w kategorii Osiedle przyjazne mieszkańcom.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2013 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI wręczony na potwierdzenie uczciwości i solidności. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję na rynku i przewagę nad konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.
 • 2005 – 2012 r.- uczestnictwo w programie BIAŁA LISTA, który organizowany jest przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. Biała Lista jest ogólnokrajowym systemem weryfikacji wiarygodności gospodarczej przedsiębiorstw. Wyróżnione firmy to rzetelni, sprawdzeni i wiarygodni partnerzy biznesowi. W roku 2012 w związku z długim stażem w programie otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Programu.
 • Tytuł INWESTYCJA ROKU 2012 przyznany inwestycji Lokum di Trevi za architekturę, wysoką jakość materiałów, rzetelność i optymalne, innowacyjne rozwiązania.
 • Tytuł GEPARD BIZNESU 2011 przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców Europejska Firma oraz prestiżowe 37 miejsce w rankingu firm deweloperskich o największym wzroście wartości rynkowej.
 • PIERWSZE MIEJSCE w kategorii najlepsze stoisko i obsługa na targach organizowanych przez Nowy Adres.
 • Otrzymanie tytuły FIRMA ROKU 2011 r. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane firmie za osiągnięcia i pozycję na rynku na podstawie działań, rekomendacji partnerów handlowych oraz historii rozwoju.
 • Nagroda DIAMENT FORBESA w kategorii Diamentów średnich (firmy od 50 do 250 mln).
 • Otrzymanie prestiżowego wyróżnienia GODŁO DEWELOPER ROKU 2011 w ogólnopolskim Konkursie branży budowlanej. Konkurs zorganizowany został przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej pod patronatem Gazety Finansowej.
 • Nadanie tytułu SOLIDNY DEWELOPER przez redakcję Gazety Wrocławskiej, jako wyraz podziękowania za wspieranie zasad rzetelności i uczciwości na rynku deweloperskim.
 • Otrzymanie drugiego miejsca w konkursie na najlepszą obsługę podczas targów nieruchomości, odbywających się we Wrocławiu i organizowanych przez firmę Nowy Adres w Hali Orbita 11.12.2010 r..

 

Nagrody
Inwestycje zrealizowane
Artykuły
 • Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie pierwszej krakowskiej inwestycji, rynekpierwotny.pl, wrzesień 2018 czytaj więcej
 • Tak powstaje nowe osiedle w miejscu dawnego szpitala, gazetawroclawska.pl, wrzesień 2018 czytaj więcej
 • Blisko 400 nowych mieszkań na Starym Mieście. Inwestor uratuje XIX-wieczną zabudowę, tuwroclaw.com, sierpień 2018 czytaj więcej
 • Lokum z pozwoleniem na użytkowanie kolejnych etapów Lokum Victoria, housemarket.pl, sierpień 2018 czytaj więcej
 • Prestiżowe apartamenty wkrótce gotowe, Gazeta Wrocławska, sierpień 2018 pobierz
 • Osiedle ze strefą fitness, dopoznania.pl, lipiec 2018 czytaj więcej
 • Inwestycja w stylu #smart - żyj jak lubisz, Gazeta Wrocławska, lipiec 2018 pobierz
 • Kopalnia zysków w nieruchomościach, pb.pl, czerwiec 2018 czytaj więcej
 • Lokum Smart City – Lokum Deweloper wybuduje prawie 400 lokali na Muchoborze Wielkim, investmap.pl, czerwiec 2018 czytaj więcej
 • Ile zapłacimy za lokal usługowo-handlowy, Gazeta Wrocławska, maj 2018 pobierz
 • Nowy ład urbanistyczny, Puls Biznesu, kwiecień 2018 pobierz
 • Deweloper Roku 2017, Gazeta Finansowa, luty 2018 pobierz
 • Podgórze – dzielnica z potencjałem, krakow.onet.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Jakie mieszkania najchętniej kupowali wrocławianie w 2017 roku?, rynekpierwotny.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Ponad tysiąc sprzedanych lokali - Lokum Deweloper podsumowuje 2017 rok, housemarket.pl, styczeń 2018 czytaj więcej
 • Osiedle Lokum Vena, Puls Biznesu Weekend, grudzień 2017 pobierz
 • Lokum di Trevi IX włączone do sprzedaży, rynekpierwotny.pl, listopad 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper przekazuje klientom kolejne mieszkania na osiedlu Lokum Victoria, wroclaw.informator-lokalny.pl, listopad 2017 czytaj więcej
 • Nowe mieszkania w ofercie Lokum di Trevi, Gazeta Wrocławska, listopad 2017 pobierz
 • Od miasteczka do metropolii – jak Kraków stał się miastem na miarę europejskiej czołówki, gazetakrakowska.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Połączenie nowoczesności z historią. Lokum Vena - osiedle w centrum miasta, Gazeta Wrocławska, październik 2017 pobierz
 • Lokum gotowe do zamieszkania, Gazeta Wrocławska, październik 2017 pobierz
 • Aż 3 inwestycje nagrodzone, dopoznania.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Lokum Victoria. Będą kolejne mieszkania, housemarket.pl, październik 2017 czytaj więcej
 • Lokum Vista bogatsze o kolejne lokale, housemarket.pl, wrzesień 2017 czytaj więcej
 • Niezwykle udane spotkanie Back to Business 2017, qbusiness.pl, wrzesień 2017 czytaj więcej
 • Lokum nie tylko we Wrocławiu, thecity.com.pl, sierpnień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper zwiększył sprzedaż o 42%, biznesradar.pl, lipiec 2017 czytaj więcej
 • Perła Krakowa- miasto dla obywateli, nagroda dla osiedla Lokum Siesta, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Zielono i blisko centrum, nieruchomości.com.pl, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper rusza z budową osiedla Lokum Vena, housemarket.pl, czerwiec 2017 czytaj więcej
 • Lokum di Trevi to miejsce, z którego szybko dotrzemy do centrum Wrocławia, Gazeta Wrocławska, maj 2017 pobierz
 • Lokum di Trevi – osiedle z komunikacyjną historią, gazetawroclawska.pl, maj 2017 czytaj więcej
 • Lokum celuje w sprzedaż tysiąca lokali rocznie, Parkiet, kwiecień 2017 pobierz
 • Jak deweloperzy oceniają sprzedaż w I kwartale roku, dompress.pl, kwiecień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper buduje w Krakowie, krn.pl, kwiecień 2017 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper wchodzi do Krakowa, rp.pl, marzec 2017 czytaj więcej
 • Lokum di Trevi – zielone osiedle z doskonałą komunikacją, czasdzieci.pl, marzec 2017 czytaj więcej
 • Tam parkowały sterowce, Gazeta Wrocławska, marzec 2017 pobierz
 • Lokum Deweloper rewitalizuje historyczną zabudowę przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu, tabelaofert.pl, styczeń 2017 czytaj więcej
 • Rozkwit luksusu nad Odrą, Puls Biznesu, wrzesień 2016 pobierz
 • Rekordowe wyniki sprzedaży Lokum Deweloper w 2016 roku, styczeń 2016 czytaj więcej
 • Rabat od dewelopera w boomie?, abcnieruchomosci.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wrocławscy deweloperzy wspierają lokalne inicjatywy, tuwroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wybierz komfortowe mieszkanie na wrocławskim Starym Mieście, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Przyjazny deweloper, Gazeta Finansowa, 2015 zobacz
 • Dzień otwarty na osiedlu Lokum Viva, dopoznania.pl, 2015 czytaj więcej
 • Program Lokum+ dla klientów Lokum Deweloper, dopoznania.pl, 2015 czytaj więcej
 • Flagowa inwestycja Lokum Deweloper ma wzięcie, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Viva gotowe wcześniej, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Lokum Deweloper ma pomysł na nowe rynki, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • KONKURS: Spakuj torbę na wakacje!, rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum da Vinci już w sprzedaży, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Nowe osiedle z Pasażem di Trevi na wrocławskim Tarnogaju, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Lokum da Vinci: finalny etap trafił do sprzedaży!, rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Wybrali najpiękniejsze budynki Wrocławia, Gazeta Wyborcza Wrocław, 2015 czytaj więcej
 • Fontanna, pergola i krasnal Dedaliusz, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Pierwsza fontanna i pergola na Gądowie Małym - otwarcie 13 czerwca, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz gotowe mieszkania!, rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper inwestuje w centrum Wrocławia, housemarket.pl, 2015 czytaj więcej
 • Klasyka na Starym Mieście, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Tarnogaj z nowym zapleczem handlowo-usługowym, abcnieruchomosci.pl, 2015 czytaj więcej
 • Drugie życie wrocławskiego Szczepina, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Kolejne nowe mieszkania na wrocławskim Gądowie Małym, Rynekpierwotny.pl, 2015 czytaj więcej
 • Jak wybrać właściwe mieszkanie, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Sztuka budowania i mieszkania, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Zamiesz(k)aj z Leonardem w Lokum da Vinci – Dzień Otwarty inwestycji, investmap.pl, 2015 czytaj więcej
 • Inspiracja rzymską fontanną, czyli Tarnogaj po włosku, wroclaw.gazeta.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lokum Viva, czyli wygodna klasyka pięć minut od wrocławskiego Rynku, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Kolejne mieszkania na osiedlu Lokum di Trevi trafiły do sprzedaży, Gazeta Wrocławska, 2015 zobacz
 • Nowe światła na skrzyżowaniu Bajana i Szybowcowej już działają, Wroclaw.pl, 2015 czytaj więcej
 • Lotniczy Gądów. Znacie tę historię?, Doba.pl, 2014 czytaj więcej
 • Sprawdź, czy twoje osiedle jest dobrze zaprojektowane, Wroclaw.pl, 2014 czytaj więcej
 • Konkurs: uwiecznij Gądów w obiektywie – przedłużony termin nadsyłania prac!, wroclaw.naszemiasto.pl, 2014 czytaj więcej
 • Targi mieszkaniowe pomogą młodym ludziom w zakupie pierwszego lokum Polska, Gazeta Wrocławska 2014 zobacz
 • Odkryjmy uroki starego Gądowa, Gazeta Wrocławska 2014 zobacz
 • Lokum Deweloper – Inwestycja Lokum Viva, Home&Market 2014 zobacz
 • Remont na skrzyżowaniu Bajana i Szybowcowej, Wroclaw.pl, 2014 czytaj więcej
 • Przyjazdy deweloper 2014, Gentelman, 2014 zobacz
 • To dobry czas na kupno mieszkania – wywiad z Prezesem – Bartoszem Kuźniarem, Business Times2014 czytaj więcej
 • Dzień otwarty w Lokum da Vinci, Wrocław.pl czytaj więcej
 • Szukasz mieszkania? Sprawdź najlepsze oferty!, dlaStudenta.pl, 2014 czytaj więcej
 • Lokum pod klucz na wrocławskim Gądowie, budnet.pl, 2014 czytaj więcej
 • Nowa inwestycja na Szczepinie, wroclaw.pl 2014 czytaj więcej
 • Deweloper roku 2013, Gazeta Finansowa 2014 zobacz
 • Zrób zdjęcie na Gądowie i wygraj nagrody! czytaj więcej
 • Z dopłatami i bez dopłat - jak mieszkać we Wrocławiu, Gazeta Finansowa 2014 zobacz
 • Lokum buduje nowe mieszkania na Szczepinie, wroclaw.gazeta.pl 2014 czytaj więcej
 • Początek roku dobrym momentem na zakup mieszkania, Resinet.pl 2014 czytaj więcej
 • Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu, domhobby.pl 2014 czytaj więcej
 • Z dopłatami bez dopłat - jak mieszkać we Wrocławiu, Inwestycje.pl 2014 czytaj więcej
 • Zakup mieszkania pod wynajem: najważniejsze zasady, WP.PL 2014 czytaj więcej
 • Wrocławianie chcą mieszkać na swoim, tylko jak?, TuWrocław.pl 2014 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper partnerem targów, DoPoznania.pl 2014 czytaj więcej
 • Lokum Deweloper: Poszukaj swojego nowego adresu, RankingDeweloperów.pl 2014 zobacz
 • To dobry czas na kupno mieszkania, Inwestycje.pl 2014 zobacz
 • MdM Programowe trudności Wrocławia, KRN.pl 2014 czytaj więcej
 • Gotowy dom w promocji, DoPoznania.pl 2014 czytaj więcej
 • Dawniej i dziś, centra miast pięknieją w oczach, Forum Biznesu 2014 czytaj więcej
 • "Centra miast pięknieją", Świat Architektury 2013 zobacz
 • "Każdy będzie rzetelny", GW Wrocław 2013 czytaj więcej
 • "Ustawa jest niejednoznaczna", GW Wrocław 2013 czytaj więcej
 • "Osiedle z fontanną", Gazeta Wrocławska 2012 zobacz

 • Logo Lokum Deweloper (AI) pobierz
 • Logo Lokum Deweloper (CDR) pobierz
 • Logo Lokum di Trevi (EPS, JPG) pobierz
 • Lokum di Trevi - zdjęcia pobierz
 • Logo Lokum Victoria (EPS, JPG) pobierz
 • Lokum Victoria - zdjęcia pobierz
 • Logo Lokum Vena (EPS, JPG) pobierz
 • Logo Lokum Siesta (EPS, JPG) pobierz
 • Lokum Siesta - zdjęcia pobierz
 • Logo Lokum Vista (EPS, JPG) pobierz
 • Lokum Vista - zdjęcia pobierz
 • Logo Lokum pod Klucz (PDF) pobierz
 • Logo Lokum pod Klucz (JPG) zobacz
 • Logo Lokum + (EPS) pobierz
 • Księga identyfikacji wizualnej Lokum Deweloper pobierz

Artykuły
Kariera

 

Lokum Deweloper to ponad 100 wybitnych specjalistów z wielu dziedzin, Firmę prowadzi doświadczony zespół inżynierów i menadżerów, którzy kompleksowo zarządzają procesem inwestycyjnym, tworząc doskonałe warunki do pracy i rozwoju. Spółka z niezwykłą starannością i pełną odpowiedzialnością kształtuje krajobraz wrocławskiego rynku nieruchomości już od 2004 r., a w 2016 r. poszerzyła swój zakres działania o rynek krakowski. Od 2015 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zespół Lokum Deweloper to wyjątkowi ludzie - pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści skupieni w unikatowej kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i poczucie bezpieczeństwa.  Satysfakcja z wykonywanej pracy i wysoka świadomość wspólnego celu motywuje wszystkich do działania. Prawie 40% kadry pracuje tu dłużej niż 5 lat.

Potrzeby pracowników są dla nas ważne, dlatego oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i kreatywność zespołu. Pamiętamy o zasadzie work-life balance, harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Zespół Lokum Deweloper podzielony jest na Działy odpowiadające za poszczególne zakresy działalności Firmy:

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoją aplikację na adres kariera@lokumdeweloper.pl, wraz z informacją w jakim Dziale chciałbyś pracować.

Być może wkrótce będziemy Cię potrzebować!

 

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Lokum Deweloper Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 1/101, 50-148 Wrocław, w zakresie szerszym niż określony w art. 221 kodeksu pracy, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego". Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanieRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

O firmie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
 • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
 • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
 • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
 • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!