O firmie

Lokum Deweloper prowadzi działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie.

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Od 2016 r. jesteśmy obecni także w Krakowie. Zrealizowaliśmy 49 projektów w 13 lokalizacjach we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach oraz 9 projektów deweloperskich w 3 lokalizacjach w Krakowie. Oddaliśmy do użytku ponad 8 tys. mieszkań o łącznej powierzchni ok. 420 tys. m². Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.


Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem wszelkich prac na naszych osiedlach. Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządza procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość naszych realizacji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i zapewniają wysoki poziom dostarczanych usług. Dzięki temu poszczególne etapy naszych projektów oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem, a przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Nasze osiedla dzięki swojej lokalizacji są doskonale skomunikowane z centrum miasta. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny, lokale handlowo-usługowe oraz unikatowe strefy zieleni. Kreujemy przestrzeń miejską, harmonijnie wpisujemy się w jej charakter. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które zapewniają użytkownikom komfort codziennego życia. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

 

Z myślą o potrzebach Klientów przygotowaliśmy szereg programów oferujących między innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także system rabatów i zniżek. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

W 2015 r. zadebiutowaliśmy na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, pozyskując z emisji akcji środki na dalszy rozwój. Funkcjonujemy w trybie standardów giełdowych, prowadzimy jasną i transparentną politykę informacyjną – jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

W 2016 r. wprowadziliśmy do sprzedaży dwie krakowskie inwestycje. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard. Cieszymy się, że jakość docenioną we Wrocławiu możemy oferować także mieszkańcom Krakowa.

W 2018 r. dołączyliśmy do grona spółek zrzeszonych w ramach Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, a także Polskiego Związku Firm Deweloperskich - największej organizacji skupiającej deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na dwóch ważnych rynkach - we Wrocławiu i w Krakowie - przyczynią się do dzielenia się wiedzą praktyczną, merytoryczną oraz będą sprzyjały wzajemnemu inspirowaniu się.

W ciągu ostatnich lat byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu znanych i prestiżowych konkursach, np.: Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, plebiscyt Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Lokum Deweloper to solidny partner. Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy nabyli mieszkanie w jednej z naszych inwestycji, często do nas wracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Warto nam zaufać.

 

Spółka notowana na GPW 
Nagrody
 • DIAMENTY FORBES: nagroda przyznawana najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce
 • TOPBUILDER: Osiedle Lokum Monte otrzymało nagrodę TopBuilder 2023, przyznawaną przez Redakcję i Radę Naukową Buildera.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2022 przyznany przez Gazetę Finansową oraz magazyn Home&Market.
 • Tytuł PRZYJAZNY DEWELOPER 2023 przyznany przez redakcję Gazety Finansowej we współpracy z magazynem Home&Market.
 • DIAMENTY FORBESA: Lokum Deweloper znalazł się z gronie firm wyróżnionych tytułem Diamenty Forbesa 2022.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2021 przyznany przez Gazetę Finansową oraz magazyn Home&Market.
 • TOPBUILDER: Osiedla Lokum Villa Nova oraz Lokum Salsa otrzymały nagrody TopBuilder 2022, przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową Buildera.
 • Tytuł NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE MIESZKANIOWE 2021 przyznany przez redakcję Gazety Finansowej we współpracy z magazynem Home&Market, Lokum Vena została umieszczona wśród 10 inwestycji spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 • Tytuł PRZYJAZNY DEWELOPER 2021 przyznany przez redakcję Gazety Finansowej we współpracy z magazynem Home&Market.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: W XVI edycji konkursu osiedle Lokum Villa Nova zajęło I miejsce w kategorii Budownictwo mieszkaniowe Wrocławia. W tej samej kategorii nagrodę za II miejsce otrzymał X etap inwestycji Lokum di Trevi.
 • BUDOWA ROKU 2019: Lokum Deweloper laureatem nagrody I stopnia w ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2019 za rewitalizację historycznej zabudowy II etapu osiedla Lokum Vena.
 • INWESTYCJA ROKU 2019: Lokum Deweloper S.A. laureatem Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2019 w kategorii Inwestycja Roku 2019 za osiedle Lokum Vena.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Osiedle Lokum Victoria otrzymało drugą nagrodę w kategorii Budownictwo mieszkaniowo-usługowe Wrocławia w jubileuszowej XV edycji konkursu.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla dwóch osiedli Lokum Deweloper w XIV edycji konkursu. W kategorii Zespoły zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej przyznano II miejsce etapom IIa, IVa i IVb osiedla Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu oraz III miejsce dla VI i VII etapu Lokum di Trevi przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu.
 • GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa 2017 r. dla osiedla Lokum Siesta za otwarcie osiedla na zieleń miejską, jak również rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi.
 • DOLNOŚLĄSKA BUDOWA ROKU: Nagrody dla trzech osiedli Lokum Deweloper w XIII edycji konkursu. W kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia przyznano I miejsce dla IV etapu osiedla Lokum da Vinci oraz II miejsce dla I etapu osiedla Lokum Victoria. Wyróżnienie w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wrocławia i Dolnego Śląska otrzymał V etap osiedla Lokum di Trevi.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2017 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI: potwierdzenie wiarygodności biznesowej i transparentności finansowej Spółki. Jedno z najbardziej prestiżowych wyróznień w polskim biznesie jest świadectwem bardzo dobrej kondycji Firmy, jej solidności i wiarygodności.
 • GEPARD BIZNESU ZA ROK 2015: wyróżnienie przyznane prrzez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych przygotowanych przez niezależnych analityków finansowych. Nagroda ta potwierdza stabilność finansową, wzrost wartości rynkowej oraz rzetelność prowadzonych działań. 
 • Drugie miejsce osiedla Lokum da Vinci w Konkursie na najlepszą realizację architektoniczną 2014 "Piękny Wrocław". Inwestycja została nagrodzona w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Wrocławia i prezydent Wrocławia.
 • Od 10.06. do 10.08.2014 r. odbywał się wyjątkowy plebiscyt, zorganizowany przez Gazetę Wrocławską i portal naszemiasto.pl, na Osiedle 25-lecia. Osiedle Lokum di Trevi otrzymało tytuł Osiedla 25-lecia w kategorii Osiedle przyjazne mieszkańcom.
 • Tytuł DEWELOPER ROKU 2013 przyznawany przez Gazetę Finansową we współpracy z magazynem Gentlemen i Home&Market za wiarygodność, ugruntowaną pozycję na rynku, rzetelność, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do Klienta.
 • ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI wręczony na potwierdzenie uczciwości i solidności. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję na rynku i przewagę nad konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.
 • 2005 – 2012 r.- uczestnictwo w programie BIAŁA LISTA, który organizowany jest przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. Biała Lista jest ogólnokrajowym systemem weryfikacji wiarygodności gospodarczej przedsiębiorstw. Wyróżnione firmy to rzetelni, sprawdzeni i wiarygodni partnerzy biznesowi. W roku 2012 w związku z długim stażem w programie otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Programu.
 • Tytuł INWESTYCJA ROKU 2012 przyznany inwestycji Lokum di Trevi za architekturę, wysoką jakość materiałów, rzetelność i optymalne, innowacyjne rozwiązania.
 • Tytuł GEPARD BIZNESU 2011 przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców Europejska Firma oraz prestiżowe 37 miejsce w rankingu firm deweloperskich o największym wzroście wartości rynkowej.
 • PIERWSZE MIEJSCE w kategorii najlepsze stoisko i obsługa na targach organizowanych przez Nowy Adres.
 • Otrzymanie tytułu FIRMA ROKU 2011 r. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane firmie za osiągnięcia i pozycję na rynku na podstawie działań, rekomendacji partnerów handlowych oraz historii rozwoju.
 • Nagroda DIAMENT FORBESA w kategorii Diamentów średnich (firmy od 50 do 250 mln).
 • Otrzymanie prestiżowego wyróżnienia GODŁO DEWELOPER ROKU 2011 w ogólnopolskim Konkursie branży budowlanej. Konkurs zorganizowany został przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej pod patronatem Gazety Finansowej.
 • Nadanie tytułu SOLIDNY DEWELOPER przez redakcję Gazety Wrocławskiej, jako wyraz podziękowania za wspieranie zasad rzetelności i uczciwości na rynku deweloperskim.
 • Otrzymanie drugiego miejsca w konkursie na najlepszą obsługę podczas targów nieruchomości, odbywających się we Wrocławiu i organizowanych przez firmę Nowy Adres w Hali Orbita 11.12.2010 r..

 

Nagrody
Inwestycje zrealizowane
Kariera

 

Lokum Deweloper to ponad 100 wybitnych specjalistów z wielu dziedzin. Firmę prowadzi doświadczony zespół inżynierów i menedżerów, którzy kompleksowo zarządzają procesem inwestycyjnym, tworząc doskonałe warunki do pracy i rozwoju. Spółka z niezwykłą starannością i pełną odpowiedzialnością kształtuje krajobraz wrocławskiego rynku nieruchomości już od 2004 r., a w 2016 r. poszerzyła obszar swojej działalności o rynek krakowski. Od 2015 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zespół Lokum Deweloper to wyjątkowi ludzie - pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści skupieni w unikatowej kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i poczucie bezpieczeństwa.  Satysfakcja z wykonywanej pracy i wysoka świadomość wspólnego celu motywuje wszystkich do działania. Ponad 50% kadry pracuje tu dłużej niż 5 lat.

Lokum Deweloper_wieloletni pracownicy

Potrzeby pracowników są dla nas ważne, dlatego oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i kreatywność zespołu. Pamiętamy o zasadzie work-life balance, harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Lokum Deweloper - dlaczego warto do nas dołączyć

Zespół Lokum Deweloper podzielony jest na Działy odpowiadające za poszczególne sfery aktywności Firmy:

Lokum Deweloper - działy w firmie

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoją aplikację na adres kariera@lokumdeweloper.pl, wraz z informacją w jakim Dziale chcesz pracować. Być może wkrótce będziemy Cię potrzebować!

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Lokum Deweloper Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 1/101, 50-148 Wrocław, w zakresie szerszym niż określony w art. 22[1] kodeksu pracy, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego". Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanie


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.