Mieszkanie wzorcowe o pow. 74,39 m² (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

Mieszkanie o powierzchni 74, 39 m2 to funkcjonalna i wygodna przestrzeń dla całej rodziny, w której domownik znajdzie przestrzeń do relaksu, pracy czy zabawy. Jasny salon z dużym oknem balkonowym połączony z przestronnym aneksem kuchennym to miejsce stworzone do spotkań w gronie przyjaciół czy rodziny. Aranżacja salonu i aneksu utrzymana jest w ciepłych, przyjaznych barwach. Obrazy, miękkie tkaniny oraz elementy drewniane sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Nietypowe krzesła i nowoczesne formy lamp wprowadzają do pomieszczenia nieco nowoczesności. Dzięki błyszczącym frontom znajdującym się mebli w aneksie kuchennym przestrzeń ta prezentuje się schludnie. Ustawna łazienka utrzymana jest w eleganckim, ponadczasowym połączeniu czerni i bieli.

Partnerzy

 

Salon, aneks kuchenny, przedpokój i toaleta wykonane w programie Lokum pod klucz w cenie.

Twoje Lokum
pod kluczRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!