Mieszkanie wzorcowe o pow. 64,94 m² (Lokum Viva)

Opis mieszkania

 

Mieszkanie o powierzchni 64, 94 m2 z jasną, przestronną częścią wypoczynkową i funkcjonalnym aneksem kuchennym zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny.  Słoneczny salon to doskonałe miejsce do przyjmowania gości oraz spędzania czasu w gronie najbliższych. Praktyczny aneks kuchenny ułatwia przygotowywanie domowych dań, a jednocześnie pozwala utrzymać porządek. Wszystkie sprzęty kuchenne mają w nim swoje miejsce. Wyspa, która oddziela aneks od salonu, pełni rolę praktycznego blatu roboczego, a jednocześnie wyposażona jest w półki, na których można przechowywać książki lub pamiątki z wakacji. Błyszczące meble w części jadalnej pięknie odbijają światło pochodzące z lamp o nietypowych kształtach. Uwagę zwraca stół z połyskującym ciemnym blatem, którego niepowtarzalny charakter pięknie dopełniają fioletowe, wygodne krzesła. Duża kabina prysznicowa w łazience sprawia, że kąpiel staje się prawdziwym relaksem.

Partnerzy
 
 
 
 
 

   

 
Twoje Lokum
pod kluczRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!