Mieszkanie wzorcowe o pow. 64,94 m² (Lokum Viva)

Opis mieszkania

 

Mieszkanie o powierzchni 64, 94 m2 z jasną, przestronną częścią wypoczynkową i funkcjonalnym aneksem kuchennym zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny.  Słoneczny salon to doskonałe miejsce do przyjmowania gości oraz spędzania czasu w gronie najbliższych. Praktyczny aneks kuchenny ułatwia przygotowywanie domowych dań, a jednocześnie pozwala utrzymać porządek. Wszystkie sprzęty kuchenne mają w nim swoje miejsce. Wyspa, która oddziela aneks od salonu, pełni rolę praktycznego blatu roboczego, a jednocześnie wyposażona jest w półki, na których można przechowywać książki lub pamiątki z wakacji. Błyszczące meble w części jadalnej pięknie odbijają światło pochodzące z lamp o nietypowych kształtach. Uwagę zwraca stół z połyskującym ciemnym blatem, którego niepowtarzalny charakter pięknie dopełniają fioletowe, wygodne krzesła. Duża kabina prysznicowa w łazience sprawia, że kąpiel staje się prawdziwym relaksem.

Partnerzy
 
 
 
 
 

   

 
Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - ul. Karmelkowa 41, pawilon 11

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!