Mieszkanie wzorcowe o pow. 64,86 m² (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

W przestronnym mieszkaniu o powierzchni 65 m2 cała rodzina może cieszyć się starannie zaaranżowaną przestrzenią. Serce mieszkania stanowi przestronny pokój z aneksem o powierzchni 29,95 m2, w którym można wspólnie przygotowywać posiłki czy oglądać ulubione programy. Okna balkonowe sprawiają, że w salonie jest słonecznie i przytulnie. Pokój dziecięcy zaaranżowano tak, aby sprzyjał wypoczynkowi najmłodszego członka rodziny, a jednocześnie był funkcjonalny i przytulny. Zagłówek wykonany z elementów 3D nadaje sypialni ciekawego i nowoczesnego charakteru. Neutralna kolorystka sprzyja wieczornemu wyciszeniu. Duża, wygodna kabina prysznicowa w łazience o powierzchni 5,09 m2 pozwala zrelaksować się po całym dniu. Przedpokój o metrażu 7,44 m2 to doskonałe miejsce na szafę pod zabudowę, w której przechowywać można ubrania. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że wszyscy domownicy poczują się w nich wyjątkowo.

Partnerzy

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!