Mieszkanie wzorcowe o pow. 63,29 m² ( Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

Serce mieszkania o powierzchni 63,29 m2 stanowi salon doświetlony przez duże okna oraz balkon. Narożna sofa i stolik kawowy sprzyjają popołudniowemu leniuchowaniu z dobrą książką. Komoda i stolik RTV ułatwiają przechowywanie potrzebnych drobiazgów. Wygodnie zaprojektowany aneks kuchenny sprawia, że przygotowywania posiłków to sama przyjemność. Pokój dla najmłodszego członka rodziny został zaaranżowany w nowoczesnym stylu. W sypialni uwagę zwraca duże łóżko ze stylowym, pikowanym zagłówkiem wyposażone jest w praktyczne półki, na których można ustawić kilka drobiazgów. Łazienka utrzymana w neutralnej stylistyce prezentuje się klasycznie, a aranżacja ta nigdy nie straci na aktualności.

Partnerzy
Twoje Lokum
pod klucz
Paulina Mitura - Lokum di Trevi, ul. Klimasa 37e/2

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!