Mieszkanie wzorcowe o pow. 63,02 m² (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

Nowoczesny salon o loftowym charakterze jest funkcjonalny i przytulny. Drewniane belki na suficie i ceglane ściany sprawiają, że wnętrze to jest niezwykle wyjątkowe. Duża, wygodna kanapa zachęca do wspólnego przesiadywania i leniuchowania z ulubioną książką. Z salonu można wyjść na ogródek, aby zaczerpnąć trochę słońca w otoczeniu zieleni. Przesuwne drzwi prowadzą z salonu do drugiego pokoju, który doskonale sprawdzi się jako sypialnia, pokój dziecka czy gabinet. Mocny akcent aranżacyjny w przedpokoju stanowi żyrandol – pająk, który doskonale podkreśla unikalną aranżację mieszkania. W łazience znajduje się duży prysznic – w sam raz dla zwolenników długich kąpieli. Nowoczesna a jednocześnie praktyczna aranżacja mieszkania sprawi, że cała rodzina poczuje się w nim komfortowo.

Partnerzy
 
 
 
 
 

 

 
Twoje Lokum
pod kluczRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!