Mieszkanie wzorcowe o pow. 59,29 m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

 

Rodzinne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,29 m2 zostało zaprojektowane w ten sposób, aby domownicy mogli cieszyć się przytulną przestrzenią, w sam raz do relaksu i wypoczynku. Jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,10 m2 utrzymany jest w neutralnej kolorystyce. Cześć wypoczynkowa z kanapą o intrygującym kolorze to wymarzone miejsce do przyjmowania gości. Wyspa oddzielająca aneks kuchenny od części dziennej może spełniać funkcję blatu roboczego, a znajdujące się na niej drewniane półki w skandynawskim stylu ułatwiają przechowywanie książek kucharskich, zdjęć czy pamiątek z podróży. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, gdzie można zasadzić ulubione kwiaty. Przytulny pokój dziecięcy to słoneczne królestwo najmłodszego domownika. Komfortowa sypiania z wygodnym łóżkiem i szafą łączy w sobie praktyczne walory z możliwością odpoczynku po całym dniu. Główną rolę w łazience i osobnej toalecie gra światło. W zależności od nastroju i potrzeb może być ono kameralne i delikatne lub jasne i nasycone.

Partnerzy

 

Zobacz nasze mieszkania wzorcowe!Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!