Mieszkanie wzorcowe o pow. 59,29 m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

 

Rodzinne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,29 m2 zostało zaprojektowane w ten sposób, aby domownicy mogli cieszyć się przytulną przestrzenią, w sam raz do relaksu i wypoczynku. Jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,10 m2 utrzymany jest w neutralnej kolorystyce. Cześć wypoczynkowa z kanapą o intrygującym kolorze to wymarzone miejsce do przyjmowania gości. Wyspa oddzielająca aneks kuchenny od części dziennej może pełnić funkcję blatu roboczego, a znajdujące się na niej drewniane półki w skandynawskim stylu ułatwiają przechowywanie książek kucharskich, zdjęć czy pamiątek z podróży. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, gdzie można postawić donice z ulubionymi kwiatami. Przytulny pokój dziecięcy to słoneczne królestwo najmłodszego domownika. Komfortowa sypiania z wygodnym łóżkiem i szafą łączy w sobie praktyczne walory z możliwością odpoczynku po całym dniu. Główną rolę w łazience i osobnej toalecie gra światło. W zależności od nastroju i potrzeb może być ono kameralne i delikatne lub jasne i nasycone.

Partnerzy

 

Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!