Mieszkanie wzorcowe o pow. 56,71m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

 

Stylowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m2 to wnętrze idealne dla par i rodzin. Salon z aneksem kuchennym jest utrzymany w jasnej kolorystyce, z wyraźnymi elementami drewna i mocnym akcentem, jaki stanowi fioletowa sofa. Tym, co wyróżnia to wyjątkowe mieszkanie, są liczne przeszklenia, obecne między innymi w kuchni czy salonie, które korzystnie wpływają na przestrzeń w całym lokum.

W jednym z pokoi przygotowana została komfortowa i funkcjonalna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Jest tu też duża szafa i komoda, w których można przechowywać rzeczy potrzebne każdego dnia. Drugi pokój to urocza przestrzeń dla najmłodszego domownika, z subtelnymi, kolorowymi akcentami, które budują radosną aurę, a jednocześnie nie zmęczą wzroku dziecka. Nowoczesna łazienka zachwyca równowagą kolorystyczną i ciekawym elementem w postaci fototapety z pięknym widokiem, uroku całości dodają eleganckie dodatki. 

Partnerzy
Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!