Mieszkanie wzorcowe o pow. 56,71m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

 

Stylowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m2 to wnętrze idealne dla par i rodzin. Salon z aneksem kuchennym jest utrzymany w jasnej kolorystyce, z wyraźnymi elementami drewna i mocnym akcentem, jaki stanowi fioletowa sofa. Tym, co wyróżnia to wyjątkowe mieszkanie, są liczne przeszklenia, obecne między innymi w kuchni czy salonie, które korzystnie wpływają na przestrzeń w całym lokum.

W jednym z pokoi przygotowana została komfortowa i funkcjonalna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Jest tu też duża szafa i komoda, w których można przechowywać rzeczy potrzebne każdego dnia. Drugi pokój to urocza przestrzeń dla najmłodszego domownika, z subtelnymi, kolorowymi akcentami, które budują radosną aurę, a jednocześnie nie zmęczą wzroku dziecka. Nowoczesna łazienka zachwyca równowagą kolorystyczną i ciekawym elementem w postaci fototapety z pięknym widokiem, uroku całości dodają eleganckie dodatki. 

Partnerzy

 

   

Zobacz nasze mieszkania wzorcowe!Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!