Mieszkanie wzorcowe o pow. 56,65 m² (Lokum Victoria)

Opis mieszkania

 

Praktyczny i przemyślany układ mieszkania o powierzchni 56,65 m2 sprawia, że jest to idealne lokum zarówno dla całej rodziny. Duży salon z aneksem (24,55 m2) sprzyja relaksowi w gronie przyjaciół i rodziny. Czerwone akcenty w części jadalnej doskonale korespondują z ceglaną ścianą w części wypoczynkowej, na której wystarczy powiesić telewizor, aby cieszyć się ulubionymi programami i filmami. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, na którym pięknie prezentują się kwiaty i zioła. W jasnej sypialni króluje wygodne, duże łóżko z zagłówkiem. Praktyczne szafki nocne pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Słoneczny pokój dziecięcy to przestrzeń, w której najmłodszy domownik może nie tylko odrabiać lekcje, ale i bawić się z kolegami.

Partnerzy

Zobacz nasze mieszkania wzorcowe!Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!