Mieszkanie wzorcowe o pow. 52,13 m² (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

Mieszkanie o metrażu 52,13 zostało zaaranżowane tak, aby stworzyć idealne warunki do wypoczynku wszystkich domowników. Przez duże okno balkonowe w salonie wpada światło słoneczne, które sprawia, że pomieszczenie jest jasne. Wygodna kanapa, stolik kawowy i stolik pod telewizor tworzą przestrzeń, w której można zrelaksować się oglądając telewizję lub czytając ulubiony magazyn. Aneks kuchenny wyposażony jest w system pojemnych szafek, w których można przechowywać wszystkie niezbędne akcesoria. Drewniane elementy znajdujące się na ścianie są bardzo praktyczne – zapobiegają ubrudzeniu się powierzchni podczas gotowania. Długi blat ułatwia przygotowywanie posiłków, może również służyć jak stół. Pokój dziecięcy został zaaranżowany w ten sposób, aby najmłodszy domownik mógł w nim wygodnie odrabiać lekcje, czytać książki czy bawić się z kolegami. Duże łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i wygodnym materacem sprawia, że po spokojnie przespanej nocy można pozytywnie rozpocząć dzień.

Partnerzy
Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - ul. Karmelkowa 41, pawilon 11

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!