Mieszkanie wzorcowe o pow. 52,13 m² (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

Mieszkanie o metrażu 52,13 zostało zaaranżowane tak, aby stworzyć idealne warunki do wypoczynku wszystkich domowników. Przez duże okno balkonowe w salonie wpada światło słoneczne, które sprawia, że pomieszczenie jest jasne. Wygodna kanapa, stolik kawowy i stolik pod telewizor tworzą przestrzeń, w której można zrelaksować się oglądając telewizję lub czytając ulubiony magazyn. Aneks kuchenny wyposażony jest w system pojemnych szafek, w których można przechowywać wszystkie niezbędne akcesoria. Drewniane elementy znajdujące się na ścianie są bardzo praktyczne – zapobiegają ubrudzeniu się powierzchni podczas gotowania. Długi blat ułatwia przygotowywanie posiłków, może również służyć jak stół. Pokój dziecięcy został zaaranżowany w ten sposób, aby najmłodszy domownik mógł w nim wygodnie odrabiać lekcje, czytać książki czy bawić się z kolegami. Duże łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i wygodnym materacem sprawia, że po spokojnie przespanej nocy można pozytywnie rozpocząć dzień.

Partnerzy
Twoje Lokum
pod kluczRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!