Mieszkanie wzorcowe o pow. 49,79 m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

 

Centrum ustawnego mieszkania o powierzchni 49,79 m2 stanowi salon zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne, proste formy zdobiące ścianę kontrastują z nasyconymi barwami obrazu Rafała Dalka. Wygodna, duża kanapa oraz stolik kawowy to komfortowa przestrzeń stworzona dla relaksu całej rodziny. Słoneczna, oddzielna kuchnia o powierzchni 10,19 m2 wyposażona jest w system pojemnych półek i szafek, doskonałych do przechowywania zastawy. Praktycznym rozwiązaniem jest szeroki blat pod oknem, który po dostawieniu do niego hokerów zamienia się  w wygodny kącik - idealne miejsce na kawę, śniadanie i przegląd prasy. W łazience zastosowano dyskretne oświetlenie, które sprzyja relaksowi podczas kąpieli w dużej wannie. W przedpokoju znajduje się wnęka zaprojektowana z myślą o pojemnej szafie pod zabudowę, w której można przechowywać okrycia wierzchnie i buty.

Partnerzy

 

Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!