Mieszkanie wzorcowe o pow. 49,79 m² (Lokum di Trevi)

Opis mieszkania

Centrum ustawnego mieszkania o powierzchni 49,79 m2 stanowi salon zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne, proste formy zdobiące ścianę kontrastują z nasyconymi barwami obrazu Rafała Dalka. Wygodna, duża kanapa oraz stolik kawowy to komfortowa przestrzeń stworzona dla relaksu całej rodziny. Słoneczna, oddzielna kuchnia o powierzchni 10,19 m2 wyposażona jest w system pojemnych półek i szafek, doskonałych do przechowywania zastawy. Praktycznym rozwiązaniem jest szeroki blat pod oknem, który po dostawieniu do niego hokerów zamienia się  w wygodny kącik - idealne miejsce na kawę, śniadanie i przegląd prasy. W łazience zastosowano dyskretne oświetlenie, które sprzyja relaksowi podczas kąpieli w dużej wannie. W przedpokoju znajduje się wnęka zaprojektowana z myślą o pojemnej szafie pod zabudowę, w której można przechowywać okrycia wierzchnie i buty.

Partnerzy

 

   

Zobacz nasze mieszkania wzorcowe!Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!