Mieszkanie wzorcowe o pow. 48,53 m² (Lokum da Vinci). Zmiana układu - 2 pokoje z osobną kuchnią na 3 pokoje z aneksem kuchennym

Opis mieszkania

 

Mieszkanie o powierzchni 48,53 m2 to idealna przestrzeń dla osób poszukujących sprawdzonych i komfortowych rozwiązań na ekonomicznym metrażu. Przestronny salon  z aneksem kuchennym stanowi centrum mieszkania. Duże okno balkonowe sprawia, że w pomieszczeniu jest słonecznie.  Część wypoczynkowa z kanapą, stolikiem kawowym i szafką pod telewizor to najlepsze miejsce na popołudniowy relaks i spotkania z przyjaciółmi. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, na którym rosną kwiaty i zioła. Aneks kuchenny wyposażony został w liczne szafki i szuflady, a także wygodny blat, dzięki którym przygotowywania ulubionych dań i przechowywanie rzeczy jest niezwykle proste. Wygodny stół sprzyja wspólnemu spożywaniu posiłków i rozmowom w gronie najbliższych.

Partnerzy
Twoje Lokum
pod kluczRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!