Mieszkanie o powierzchni 55,66 m² (Lokum Vista)

Opis mieszkania

 

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m² to przestronne lokum, którego aranżację wyróżniają zdecydowane akcenty kolorystyczne. Motywem przewodnim spajającym strefę dzienną, łazienkę i korytarz, jest zestawienie bieli z szarością i miedzią, które nadaje wnętrzom oryginalny, nowoczesny charakter.

Salon utrzymany jest w stonowanych barwach, a powierzchnię jego ścian urozmaicają ozdobne listwy oraz dekoracyjny tynk. Ze strefą wypoczynkową płynnie łączy się aneks kuchenny, w którym dominują białe meble. Kontrastujące z nimi blaty i fronty w miedzianym kolorze wprowadzają do tej przestrzeni elementy estetyki loftowej. Ozdobą kuchni są płytki ceramiczne z wzorem arabeski w złotopomarańczowym kolorze. 

W podobnym stylu jak kuchnia utrzymany jest korytarz z obszerną szafą. Użyte do jej wykonania płyty w kolorze białym i miedzianym oraz kafle z orientalnym motywem sprawiają, że zwraca uwagę niebanalnym wyglądem.

Nawiązania do stylu loftowego obecne są również w łazience wyłożonej płytkami w różnych odcieniach szarości oraz miedzi. Tę elegancką kompozycję ożywiają dekoracyjne kafle z motywem plastra miodu oraz lustro w złotej ramie.

W nieco innej stylistyce utrzymane są sypialnie. W pierwszej białe kolory i tapeta o delikatnym wzorze połączone zostały z mocnym akcentem w postaci kobaltowoniebieskiej ściany. W drugiej -  dominantę stanowi tapeta z geometrycznym, żółto-szarym wzorem.

Partnerzy

 

Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Mateusz Rzyczniak

tel. + 48 731 781 111

rzyczniak@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!