Mieszkanie o pow. 66,33 m² z łazienką zrealizowaną w programie Lokum pod klucz

Opis mieszkania

 

Miłośnicy nowoczesności i funkcjonalności w mieszkaniu docenią tę aranżację. Charakterystyczny motyw mozaiki na ścianie pod prysznicem oraz ściance za toaletą ciekawi i przyciąga wzrok. Praktyczna, duża kabina prysznicowa bez brodzika gwarantuje wygodę codziennej kąpieli. Szybki poranny prysznic czy wieczorny relaks pod strumieniem z deszczownicy w tak zaaranżowanym miejscu spełni potrzeby współczesnych mieszkańców miast. Nad wygodną umywalką zainstalowano duże lustro i kinkiet, który w razie potrzeby doświetli pomieszczenie. Ciekawym rozwiązaniem jest glazura położona tylko do pewnej wysokości ściany, powyżej jest pomalowana na biało, tak jak sufit.

Partnerzy

 

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanieRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!