Mieszkanie o pow. 66,33 m² z łazienką zrealizowaną w programie Lokum pod klucz

Opis mieszkania

 

Miłośnicy nowoczesności i funkcjonalności w mieszkaniu docenią tę aranżację. Charakterystyczny motyw mozaiki na ścianie pod prysznicem oraz ściance za toaletą ciekawi i przyciąga wzrok. Praktyczna, duża kabina prysznicowa bez brodzika gwarantuje wygodę codziennej kąpieli. Szybki poranny prysznic czy wieczorny relaks pod strumieniem z deszczownicy w tak zaaranżowanym miejscu spełni potrzeby współczesnych mieszkańców miast. Nad wygodną umywalką zainstalowano duże lustro i kinkiet, który w razie potrzeby doświetli pomieszczenie. Ciekawym rozwiązaniem jest glazura położona tylko do pewnej wysokości ściany, powyżej jest pomalowana na biało, tak jak sufit.

Partnerzy

 

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanie
Paulina Mitura - Lokum di Trevi, ul. Klimasa 37e/2

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!