Mieszkanie o pow. 65,76 m² z łazienką i salonem zrealizowanymi w programie Lokum pod Klucz (Lokum da Vinci)

Opis mieszkania

 

Przestronny salon stanowi centrum mieszkania o powierzchni 65,76 m2. Tapeta w intrygujące wzory oraz obrazy nadają wnętrzu niezwykłego charakteru. Wygodna sofa i stolik kawowy sprawiają, że popołudnia i wieczory mijają w niespiesznej, domowej atmosferze. Stół ustawiony pod oknem to idealne miejsce na przegląd prasy i zjedzenie śniadania razem z dziećmi. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, gdzie pięknie prezentują się kwiaty i zioła. Łazienka z oknem jest jasna, a duża, wygodna wanna sprzyja wypoczynkowi w pachnącej pianie. Dzięki umiejętnemu połączeniu różnych wzorów płytek pomieszczenie to nabiera niebanalnego wyrazu. Komfortowy metraż mieszkania sprawia, że jest to idealne lokum dla rodziny z dziećmi.

Partnerzy
Twoje Lokum
pod klucz
Paulina Mitura - Lokum di Trevi, ul. Klimasa 37e/2

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!