Mieszkanie o pow. 63,19 m² z łazienką zrealizowaną w programie Lokum pod klucz

Opis mieszkania

 

Komfortowa łazienka o powierzchni ponad 4 m2 została zaaranżowana w kolorach bieli, czerni i szarości. W pierwszej kolejności uwagę zwraca ciekawy zabieg – pas kafli w innym kolorze niż pozostała część ściany oraz ciemny dekor. Łazienka została wyposażona w dużą, komfortową wannę, idealną na odprężającą kąpiel z aromaterapią. Pomieszczenie może być oświetlone na dwa sposoby w zależności od potrzeb, intensywnym światłem od góry, idealnym np. podczas codziennego makijażu, bądź kameralnym światłem z kinkietu – w sam raz na relaks w wannie. Przytulny charakter łazienka zyskuje dzięki jasnym, wiklinowym koszom. Ciekawą aranżację pomieszczenia podkreśla lustro z wyraźną szklaną ramą. Stylu i elegancji całości dodają perfekcyjnie dobrane, ale i odważne dodatki w kolorze czarnym. Wygląd i funkcjonalne rozplanowanie łazienki czynią ją idealną dla rodziny.  

Partnerzy

 

Partnerzy programu Lokum pod klucz

Zobacz nasze mieszkania wzorcowe!


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!