Mieszkanie o pow. 63,19 m² z łazienką zrealizowaną w programie Lokum pod klucz

Partnerzy

 

Komfortowa łazienka o powierzchni ponad 4 m2 została zaaranżowana w kolorach bieli, czerni i szarości. W pierwszej kolejności uwagę zwraca ciekawy zabieg – pas kafli w innym kolorze niż pozostała część ściany oraz ciemny dekor. Łazienka została wyposażona w dużą, komfortową wannę, idealną na odprężającą kąpiel z aromaterapią. Pomieszczenie może być oświetlone na dwa sposoby w zależności od potrzeb, intensywnym światłem od góry, idealnym np. podczas codziennego makijażu, bądź kameralnym światłem z kinkietu – w sam raz na relaks w wannie. Przytulny charakter łazienka zyskuje dzięki jasnym, wiklinowym koszom. Ciekawą aranżację pomieszczenia podkreśla lustro z wyraźną szklaną ramą. Stylu i elegancji całości dodają perfekcyjnie dobrane, ale i odważne dodatki w kolorze czarnym. Wygląd i funkcjonalne rozplanowanie łazienki czynią ją idealną dla rodziny.  

Opis mieszkania

 

Znajdziemy dla Ciebie
wymarzone mieszkanieRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura - Lokum Victoria, ul. Tęczowa 83, III piętro

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!