Mieszkania Wrocław, Kraków

Poznaj ofertę mieszkań developerskich od Lokum Deweloper Wrocław i przekonaj się, że nowoczesne budownictwo to przede wszystkim wysokiej klasy materiały oraz dbałość o każdy detal. W naszej ofercie znajdują się nowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowe usytuowane na czterech osiedlach we Wrocławiu oraz dwóch w Krakowie:
•    Lokum da Vinci mieści się między ulicą Bajana a Drzewieckiego na Gądowie Małym.
•    Lokum di Trevi znajduje się na Krzykach, pomiędzy ulicami Międzyleską i Gazową.
•    Lokum Victoria na Starym Mieście przy ul. Tęczowej.
•    Lokum Vena w pobliżu Ostrowa Tumskiego przy ul. Ks. J. Poniatowskiego/B. Prusa
•    Lokum Siesta pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą w Krakowie.
•    Lokum Vista przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie.

Nasze mieszkania deweloperskie to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie estetyczną i funkcjonalną przestrzeń oraz dogodną lokalizację. Jesteśmy dumni, że nasze inwestycje zdobywają liczne nagrody i cieszą się uznaniem projektantów oraz ekspertów od zagospodarowania terenu, ale to, co cieszy nas najbardziej, to zadowolenie naszych mieszkańców.

Apartamenty Wrocław, Kraków – nowe mieszkania komfortowo i bezpiecznie

Lokum Deweloper jest jedną z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich we Wrocławiu i od ponad 13 lat realizuje nowoczesne mieszkania i apartamenty, które na stałe wpisały się w dobry nurt zagospodarowania przestrzennego miasta. Budujemy solidnie, funkcjonalnie i z troską o estetykę każdego mieszkania, ale także całego osiedla – jesteśmy liderem w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i to my wyznaczamy nowe kierunki budownictwa we Wrocławiu.

Naszym celem jest:
•    realizowanie inwestycji tak, aby nowe mieszkania powstawały w najdogodniejszych lokalizacjach i były dobrze skomunikowane z resztą miasta
•    budowanie mieszkań wysokim standardzie w stanie deweloperskim lub pod klucz
•    zagospodarowanie przestrzeni wspólnej, by każdy mieszkaniec mógł się zrelaksować w otoczeniu zadbanej zieleni
•    bezpieczeństwo mieszkańców (stały monitoring, drzwi antywłamaniowe, podziemne parkingi)

Nasze nowe mieszkania, apartamenty oraz lokale usługowe charakteryzują się optymalnym układem pomieszczeń, które można dostosować do własnych potrzeb, wysokim standardem wykończenia i funkcjonalnością.

Rynek pierwotny w standardzie premium

Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami projektowymi wszystkie zrealizowane przez nas inwestycje są nowoczesne i zaprojektowane tak, aby spełniać funkcje użytkowe. Tworzymy przestrzenie z myślą o ludziach, którzy będą z nich korzystać. Do wszystkich Klientów podchodzimy profesjonalnie, jesteśmy przyjaźnie nastawieni oraz otwarci na wszelkie propozycje.

W naszej ofercie mieszkań na sprzedaż znajdują się kawalerki oraz apartamenty, a każda z nieruchomości może być oddana do użytku w stanie deweloperskim lub pod klucz. W naszym autorskim programie Lokum pod klucz dostępne są dwa standardy wykończenia:
•    SmartKomfort – dopasuj mieszkanie do własnych potrzeb wspólnie z projektantem wnętrz i odbierz gotowe lokum już po 9 tygodniach. Postaw na profesjonalną realizację z rękojmią na wykonane prace.
•    MaxKomfort – skorzystaj ze wsparcia architekta wnętrz i wspólnie zaprojektujcie komfortową przestrzeń, stosując materiały najwyższej jakości. Ciesz się pięknym i nowoczesnym mieszkaniem bez obaw o jakość oferowanych usług. Zyskaj gwarancję jakości i rękojmię na wykonane prace.

Sprzedaż mieszkań Wrocław

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest stawianie na najwyższą jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Każda nasza kolejna inwestycja musi utrzymywać wysoki standard, ponieważ tego oczekują od nas nasi Klienci.

Zapoznaj się z najnowszą ofertą mieszkań na sprzedaż oraz aktualnymi promocjami na naszej stronie i wybierz mieszkanie swoich marzeń. Postaw na mieszkania deweloperskie, które wyróżniają się ponadprzeciętnym stosunkiem ceny do jakości, innowacyjnością oraz solidnością.