Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka Kliknij aby zobaczyć na mapie

wróć do listy

Pasaż Vista znajduje się na wieloetapowym osiedlu Lokum Vista, przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. Bliskość licznych obiektów biznesowych i wielu budynków mieszkalnych sprawia, że to miejsce z ogromną bazą potencjalnych klientów. 
 
Poznaj najważniejsze cechy lokali do wynajęcia i do sprzedaży w Pasażu Vista:
 
  • Świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającym się Podgórzu Duchackim – popularnej dzielnicy mieszkalno-biznesowej
  • Osiedle Lokum Vista docelowo na około 1000 mieszkań
  • Centrum Kongresowe ICE oraz zespół budynków biurowych Bonarka for Business niedaleko inwestycji
  • Bliskość często uczęszczanych terenów spacerowych i rekreacyjnych zwiększających potencjał klientów
  • Miejsce doskonale skomunikowane z najważniejszymi dzielnicami Krakowa – przy osiedlu przystanki autobusowe, dogodny dojazd rowerem i samochodem
  • Lokale przeznaczone pod działalność biurową, usługową, handlową oraz gastronomiczną
  • Wygodne miejsca postojowe w cenie
  • Lokale położone na parterze 
  • Duże witryny wystawowe widoczne z ulicy
 
Wybierz lokal idealny dla siebie i zacznij prowadzić biznes na krakowskim Podgórzu Duchackim!
Opis inwestycji
Znajdź lokal
Branża:
Filtruj:
Sortuj po:
Ilość wyników na stronę:
Szukamy Twojego miejsca na biznes
.
.
.
Dane lokaluStatusCena netto
TOP WOW BRANŻA: {{ local.field_industries.und[0].taxonomy_term.name }}
{{local.title}}
Metraż: {{local.field_yardage.und[0].value}} m2 Etap: {{local.field_stage.und[0].taxonomy_term.name}}{{(local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description) ? ' - '+ local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description : null}} {{local.field_status.und[0].taxonomy_term.name}} {{local.field_promotion_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_promotion_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 {{local.field_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 Informacje w biurze
+
Znajdź lokal
Znajdź w 3D
Znajdź w 3D
Lokalizacja inwestycji
Lokalizacja inwestycji
Galeria
Znajdziemy miejsce dla
Twojego biznesu


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Agata Kusińska

tel. +48 665 850 291

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

kusinska@lokumdeweloper.pl

Lokale użytkowe na wynajem przy ul. Walerego Sławka

Kraków to bez wątpienia jedna z najszybciej rozwijających się metropolii w Polsce. Na przestrzeni lat miasto to stało się rozpoznawalnym na mapie Europy ośrodkiem biznesowym i turystycznym. Stolica Małopolski znajduje się również w czołówce miast o największym wzroście PKB. Dzięki bogatej ofercie kulturalnej i edukacyjnej nieustannie przyciąga ona kolejnych inwestorów, tworzących wiele miejsc pracy i budujących nowoczesną gospodarkę.
Powyższe zalety sprawiają, że inwestycje w lokale użytkowe na wynajem w Krakowie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy pragną dotrzeć ze swoim produktem lub usługami do jak najszerszego grona odbiorców. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i otworzyć swoją siedzibę w Pasażu Vista na krakowskim Podgórzu?


Dotrzyj do mieszkańców Lokum Vista

Pasaż Vista stanowi część osiedla Lokum Vista, czyli inwestycji o podwyższonym standardzie, która docelowo obejmować będzie prawie tysiąc mieszkań. Tak duża liczba potencjalnych klientów sprawia, że rozpoczęcie działalności o charakterze lokalnym może przynieść duże zyski – współczesne trendy pokazują, że mieszkańcy coraz chętniej decydują się na zakupy w punktach osiedlowych znajdujących się kilka kroków od domu. Pasaż Vista to doskonały wybór np. dla lokali gastronomicznych. Prestiżowa lokalizacja, w niedalekiej odległości od terenów spacerowych, sprawia, że restaurację w Pasażu Vista z pewnością odwiedzi wielu głodnych turystów i okolicznych mieszkańców.
Lokum Vista jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Krakowa. Dzięki znajdującym się tuż przy osiedlu przystankom autobusowym, lokale użytkowe na wynajem w Pasażu Vista idealnie sprawdzą się w charakterze biur czy punktów handlowo-usługowych – potencjalni klienci i pracownicy firmy będą mogli bez problemów dotrzeć do jej siedziby.


Pasaż Vista – lokale użytkowe w Krakowie, które zapewnią Ci zysk

Jedną z najważniejszych zalet lokali do wynajęcia w Pasażu Vista jest ich lokalizacja. W najbliższej okolicy znajduje się wiele obiektów biznesowych oraz budynków mieszkalnych, które zapewniają rozległą bazę potencjalnych klientów. Lokale użytkowe w obrębie Pasażu Vista są bardzo dobrze wyeksponowane i wyposażone w duże witryny, skierowane bezpośrednio na ulicę Walerego Sławka.
Wśród pobliskich inwestycji warto wyróżnić Centrum Kongresowe ICE oraz Bonarka for Business – kompleks przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 65 000 m2, w którym swoją siedzibę ma wiele międzynarodowych przedsiębiorstw, takich jak Lufthansa Global Business Services, Alexander Mann Solutions, Global Logic, State Street, Innogy, Pegasystems, Euroclear czy Herbalife Nutrition.


Lokale użytkowe na wynajem, wykończone zgodnie z Twoimi potrzebami

Atrakcyjna lokalizacja to niejedyna zaleta inwestycji. Pasaż Vista wyróżnia się także najwyższym standardem wykonania oraz opcją dostosowania wnętrza do potrzeb związanych ze specyfiką danego biznesu. Najemcy mają możliwość zlecenia szeregu specjalistycznych prac, związanych z adaptacją i aranżacją wnętrz, bez konieczności samodzielnego poszukiwania podwykonawców.


Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Lokum Deweloper aktywnie działa na rynku nieruchomości od 2004 r. Zrealizowane przez nas inwestycje sprawiły, że zyskaliśmy opinię niezawodnego i doświadczonego dewelopera, mającego na koncie dziesiątki przeprowadzonych projektów. W ramach podjętych inwestycji zbudowaliśmy tysiące apartamentów w Krakowie i we Wrocławiu, przykładając szczególną uwagę do solidności i terminowości działań.
Naszą wieloletnią działalność doceniają również przedstawiciele świata biznesu. Na przestrzeni ubiegłych lat otrzymaliśmy wiele prestiżowych wyróżnień, takich jak Perła Krakowa, trzy tytuły Geparda Biznesu, Diamenty miesięcznika Forbes, Deweloper Roku 2017 czy Inwestycja Roku 2019. Budujemy osiedla z myślą o Klientach, spełniając ich marzenia o własnym domu.


Postaw na lokale użytkowe na wynajem firmy Lokum Deweloper

Nasza oferta składa się z wielu lokali do wynajęcia o zróżnicowanej powierzchni, które doskonale sprawdzą się jako miejsce prowadzenia wielu rodzajach działalności gospodarczej. Już dziś zapoznaj się z oferowanymi przez nas lokalami, wybierz interesującą Cię przestrzeń i otwórz swoją działalność na Podgórzu Duchackim. Przekonaj się, ile korzyści może zapewnić Ci Pasaż Vista od Lokum Deweloper.