Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa Kliknij aby zobaczyć na mapie

wróć do listy

Nowoczesne osiedle Lokum Victoria jest zlokalizowane na Starym Mieście, w samym centrum Wrocławia. Inwestycja to 52 000 m2 powierzchni użytkowej: ponad 1 000 mieszkań oraz 20 lokali handlowych i biurowych. Lokum Victoria znajduje się w dzielnicy z wielorodzinną zabudową nowoczesną i z lat wcześniejszych, zamieszkaną przez różne grupy wiekowe. To idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu.

Kluczowym czynnikiem mającym wpływ na powodzenie działalności handlowej jest świetna lokalizacja. Pasaż Victoria znajduje się w sercu Wrocławia, posiada ogromny potencjał klientów, zarówno mieszkańców samej inwestycji, jak i jej sąsiedztwa. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z całym miastem, autobusy i tramwaje dowożą pasażerów w pobliże osiedla, łatwo tu dotrzeć także samochodem czy rowerem.

Pasaż Victoria to ponad 3000 m2 powierzchni biurowych oraz handlowo – usługowych. Z uwagi na specyfikę dużego osiedla lokale przystosowano między innymi do funkcji gastronomicznej, handlowej, fryzjerskiej, kosmetycznej, medycznej czy farmaceutycznej. Można je dowolnie aranżować i łączyć ze sobą. Lokale usługowe dostępne na osiedlu mają powierzchnię od ok. 22 m2 do nawet 1200 m2. W rewitalizowanych zabytkowych budynkach z czerwonej cegły powstają centrum biurowe, klub fitness oraz dodatkowe usługi gastronomiczne z dedykowanym dużym ogródkiem sezonowym. Przed odrestaurowaną dawną halą targową znajduje się plac z fontanną, który stanowi miejsce spotkań mieszkańców inwestycji i okolicy. Ponadto przed lokalami zaprojektowano wygodny parking na ok. 40 miejsc postojowych.

Każdy lokal handlowo-usługowy ma duże witryny wystawowe i jest bardzo dobrze rozpoznawalny z wewnętrznego dziedzińca. Dzięki wyjątkowemu prestiżowi oraz szerokiemu wachlarzowi uzupełniających się usług, miejsce to z pewnością zaspokoi codzienne potrzeby mieszkańców osiedla i okolicznych inwestycji. Najemcom Pasażu Victoria gwarantujemy najwyższy standard wykonania lokali, współpracę z architektami, elastyczne rozwiązania technologiczne, możliwość przeprowadzenia stosownych prac adaptacyjnych, a także aranżację pod klucz.

Dołącz już dziś do przedsiębiorców, którzy wybrali Pasaż Victoria!

 

Opis inwestycji
Znajdź lokal
Branża:
Filtruj:
Sortuj po:
Ilość wyników na stronę:
Szukamy Twojego miejsca na biznes
.
.
.
Dane mieszkania Status Cena netto
TOP WOW BRANŻA: {{ local.field_industries.und[0].taxonomy_term.name }}
{{local.title}}
Metraż: {{local.field_yardage.und[0].value}} m2 Etap: {{local.field_stage.und[0].taxonomy_term.name}}{{(local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description) ? ' - '+ local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description : null}} {{local.field_status.und[0].taxonomy_term.name}} {{local.field_promotion_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_promotion_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 {{local.field_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 Informacje w biurze
+
Znajdź lokal
Znajdź w 3D
Znajdź w 3D
Lokalizacja inwestycji
Lokalizacja inwestycji
Galeria
Znajdziemy idealny lokal
dla Twojego biznesu


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarazaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Agata Kusińska

tel. 71 724 22 47

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

kusinska@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!