Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa Kliknij aby zobaczyć na mapie

wróć do listy

Pasaż Victoria znajduje się przy ulicy Tęczowej w samym centrum Wrocławia, na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym Lokum Victoria. Dzielnica z wielorodzinną zabudową nowoczesną i z lat wcześniejszych, zamieszkana przez różne grupy wiekowe, posiada ogromny potencjał klientów, dzięki czemu to idealne miejsce na rozwój biznesu.

Poznaj najważniejsze cechy lokali do wynajęcia w Pasażu Victoria:
 
  • Świetna lokalizacja w centrum miasta – ulica Tęczowa – tuż przy Dworcu Świebodzkim
  • Osiedle Lokum Victoria z ponad 1000 mieszkań
  • Doskonałe skomunikowanie z całym Wrocławiem – przystanki autobusowe, tramwajowe, dogodny dojazd rowerem i samochodem
  • Lokale przeznaczone pod działalność biurową, handlową, usługową oraz  gastronomiczną
  • Wygodne miejsca postojowe w cenie
  • Lokale położone na parterze 
  • Duże witryny wystawowe
  • Otoczenie unikatowej zrewitalizowanej zabudowy historycznej
 
Dołącz już dziś do przedsiębiorców, którzy wybrali Pasaż Victoria!

 

 

Opis inwestycji
Znajdź lokal
Branża:
Filtruj:
Sortuj po:
Ilość wyników na stronę:
Szukamy Twojego miejsca na biznes
.
.
.
Dane lokaluStatusCena netto
TOP WOW BRANŻA: {{ local.field_industries.und[0].taxonomy_term.name }}
{{local.title}}
Metraż: {{local.field_yardage.und[0].value}} m2 Etap: {{local.field_stage.und[0].taxonomy_term.name}}{{(local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description) ? ' - '+ local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description : null}} {{local.field_status.und[0].taxonomy_term.name}} {{local.field_promotion_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_promotion_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 {{local.field_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 Informacje w biurze
+
Znajdź lokal
Znajdź w 3D
Znajdź w 3D
Lokalizacja inwestycji
Lokalizacja inwestycji
Galeria
Znajdziemy idealny lokal
dla Twojego biznesu


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Agata Kusińska

tel. +48 665 850 291

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

kusinska@lokumdeweloper.pl

Lokum Victoria przy ul. Tęczowej – najlepsze miejsce na Twój biznes!

Zlokalizowane w samym sercu Wrocławia osiedle Lokum Victoria to dobre miejsce nie tylko do zamieszkania, lecz również do prowadzenia dochodowej działalności gospodarczej.  Znajdujący się na jego terenie Pasaż Victoria posiada ponad 20 lokali o przeznaczeniu handlowo-biurowym. Doskonała lokalizacja przy ulicy Tęczowej sprawi, że dotarcie do potencjalnych klientów będzie proste. Dowiedz się, dlaczego!


Lokale użytkowe na wynajem – ulica Tęczowa to doskonałe miejsce na siedzibę firmy

Pasaż Victoria obejmuje ponad 3000 m2 powierzchni przystosowanej do wykorzystania na biura lub punkty handlowo-usługowe. Dostępne tam lokale użytkowe na wynajem doskonale sprawdzą się w prowadzeniu działalności gastronomicznej, fryzjerskiej, kosmetycznej czy farmaceutycznej. Inwestycja na wrocławskim Starym Mieście to idealne miejsce na otwarcie własnego biznesu. Bliskie sąsiedztwo najważniejszych arterii miasta zwiększa liczbę potencjalnych klientów, a rozbudowana sieć komunikacji miejskiej w pobliżu pasażu sprawia, że dojazd do firmy będzie możliwy z każdej części Wrocławia.
Osiedle Lokum Victoria wyróżnia się unikatową zabudową oraz przemyślaną infrastrukturą, oferującą wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Wewnętrzne dziedzińce z fontannami zachęcają do spotkań towarzyskich, spacerów oraz spontanicznych zakupów. Dodatkowym atutem tego miejsca jest obszerny parking, zlokalizowany bezpośrednio przed lokalami usługowymi.


Lokale gastronomiczne do wynajęcia – otwórz restaurację we Wrocławiu

Wrocław nie bez przyczyny jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska cenią ją za codzienny komfort życia oraz jakość licznych obiektów gastronomicznych, punktów usługowych oraz lokali handlowych. Stare Miasto to idealne miejsce do rozpoczęcia własnej działalności we Wrocławiu. W trakcie sezonu turystycznego przyjeżdża tu wielu miłośników kultury i zabytków, którzy chętnie odwiedzą serwujące pyszne dania restauracje.
Lokale usługowe na wynajem we Wrocławiu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, którzy potrafią wykorzystać sprzyjający charakter tego dynamicznego miasta. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona, Pasaż Victoria przy ulicy Tęczowej to propozycja w sam raz dla Ciebie.  Lokale do wynajęcia posiadają duże witryny, które można dowolnie zaaranżować, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, przechodniów oraz mieszkańców pobliskich osiedli.
Wewnętrzny dziedziniec Pasażu Victoria to idealne miejsce na kawiarniany ogródek lub kameralną restaurację, w której mieszkańcy osiedla oraz okolicy będą mogli wspólnie spędzać miłe wieczory i zacieśniać sąsiedzkie więzi. Prestiżowy charakter pasażu oraz całej inwestycji sprawia, że miejsce to cechuje się wyjątkowym klimatem oraz dużym potencjałem.


Dlaczego warto postawić na lokale do wynajęcia na Starym Mieście?

Nowoczesne osiedle Lokum Victoria łączy w sobie atuty wynikające z prestiżowej lokalizacji w samym centrum oraz nowoczesnej architektury i przemyślanego projektu. Inwestycja ta wyróżnia się wysokim standardem oferowanych mieszkań oraz lokali do wynajęcia. Oryginalna zabudowa, pośród której znajdują się zabytkowe budynki z czerwonych cegieł, stwarza atrakcyjną przestrzeń zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do codziennego życia.
Zlokalizowany przed odrestaurowaną halą plac z fontanną stanowi miejsce spotkań mieszkańców Lokum Victoria. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie, miejsce to przyciąga także osoby z najbliższej okolicy.


Zainwestuj w wymarzony lokal handlowo-usługowy

Ogromną zaletą lokali do wynajęcia w Pasażu Victoria jest możliwość łączenia ich ze sobą oraz przeprowadzenia prac adaptacyjnych. Niezależnie od tego, czy marzysz o otwarciu restauracji, piekarni, salonu fryzjerskiego czy klubu fitness, Pasaż Victoria zapewni Ci doskonałą przestrzeń, atrakcyjną oprawę architektoniczną oraz niemal nieograniczone możliwości modyfikacji wynajmowanego lokalu. Już dziś dołącz do przedsiębiorców, którzy wybrali Pasaż Victoria! Zobacz inne nowe inwestycje we Wrocławiu.