Wrocław, Krzyki, ul. Tarnogajska Kliknij aby zobaczyć na mapie

wróć do listy

Osiedle Lokum di Trevi znajduje się w prestiżowej dzielnicy Krzyki, nieopodal centrum.  Bliskość ulic Armii Krajowej i Bardzkiej, a także rozbudowana komunikacja i doskonała infrastruktura sprawiają, że wynajem lokalu w tej części Wrocławia to doskonałe miejsce na rozwój Twojego biznesu.

Na terenie inwestycji znajduje się ponad 1100 mieszkań oddanych do użytku, a w tym roku ponad 230 kolejnych trafi do nowych właścicieli. Na parterze  budynków osiedla widocznych od ulicy Tarnogajskiej zlokalizowany jest Pasaż di Trevi – elegancki  kompleks lokali handlowo–usługowych przeznaczonych do wynajęcia. 

Atrakcyjne położenie Pasażu sprawia, że jest on doskonale widoczny od strony skrzyżowania z ulicą Klimasa. Przy samym lokalach usługowych znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się  liczne osiedla oraz instytucje takie jak Urząd Skarbowy, Zakład Gazowniczy, Akademia Medyczna czy WORD.

Dzięki dużej przestrzeni lokali usługowych, witrynom dostosowanym pod montaż logotypu, czy możliwości parkowania pod lokalem, Pasaż do Trevi stanowi atrakcyjną lokalizację dla każdej działalności komercyjnej. Lokale usługowe na osiedlu dostępne są obecnie w metrażach od ok. 74 do 80 m².

Najemcom Pasażu di Trevi zapewniamy najwyższy standard wykonania naszych lokali, możliwość realizacji prac adaptacyjnych, a także usługi aranżacji wnętrz.

 

 

 

Opis inwestycji
Znajdź lokal
Branża:
Filtruj:
Sortuj po:
Ilość wyników na stronę:
Szukamy Twojego miejsca na biznes
.
.
.
Dane mieszkania Status Cena netto
TOP WOW BRANŻA: {{ local.field_industries.und[0].taxonomy_term.name }}
{{local.title}}
Metraż: {{local.field_yardage.und[0].value}} m2 Etap: {{local.field_stage.und[0].taxonomy_term.name}}{{(local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description) ? ' - '+ local.field_stage.und[0].taxonomy_term.description : null}} {{local.field_status.und[0].taxonomy_term.name}} {{local.field_promotion_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_promotion_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 {{local.field_price_tax.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} {{local.field_price_tax_m2.und[0].value | currency : '' | commaToSpace}} zł/m2 Informacje w biurze
+
Znajdź lokal
Znajdź w 3D
Znajdź w 3D
Lokalizacja inwestycji
Lokalizacja inwestycji
Galeria
Znajdziemy idealny lokal
dla Twojego biznesuRegulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Agata Kusińska

tel. 71 724 22 47

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

kusinska@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!