Odmień swój wizerunek! wróć do promocji

 

Wszystkich, którzy chcieliby coś zmienić w swoim wyglądzie, zapraszamy do nowego lokalu usługowego. Znajduje się on się w Pasażu da Vinci, przy Bulwarze Dedala 4a, na terenie osiedla Lokum da Vinci.

W stylowych wnętrzach można skorzystać z usług tatuażysty z 10-letnim stażem, który wykona indywidualny projekt i tworzy prace zarówno kolorowe, jak i czarno-białe.

W lokalu przy Bulwarze Dedala 4a znajduje się również Keratylowe - pracownia pielęgnacji włosów. Bogaty zakres zabiegów, m.in. keratynowe prostowanie, olejowanie czy botoks na włosy sprawią, że nawet najbardziej niesforne, zniszczone i pozbawione blasku włosy staną się lśniące, miękkie i podatne na układanie.

 

Zapraszamy!

 

Salon Tatuażu Cardi Tattoo  Pracownia pielęgnacji włosów

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!