Biura i lokale handlowo-usługowe we Wrocławiu

Klientom, którzy prowadzą własny biznes, oferujemy lokale handlowo-usługowe. Wrocław, jako dynamicznie rozwijające się miasto, sprzyja rozwojowi sektora handlowo-usługowego. W ofercie posiadamy atrakcyjne lokale usługowe w obrębie osiedla Lokum da Vinci.

Lokum da Vinci to imponujące miasto-ogród położone w okolicach ul. Bajana, w dzielnicy Gądów Mały. Tę okolicę charakteryzuje duża gęstość zaludnienia, a co za tym idzie, mnogość codziennych potrzeb jej mieszkańców. Dlatego też przedsiębiorcom różnych branż proponujemy lokale handlowo - usługowe w obrębie prestiżowego Pasażu da Vinci. Oferujemy 4 000 m2 powierzchni zlokalizowanych wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych, których centralnym punktem będzie malownicza pergola i fontanna.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą nowoczesnych lokali handlowo - usługowych we Wrocławiu! Istnieje możliwość wynajęcia lokali usługowych na atrakcyjnych warunkach.

Zrealizowane i wynajęte/sprzedane lokale usługowe:

 • Lokum di Trevi to renomowany kompleks przy ul. Tarnogajskiej, zamieszkiwany przez 2,5 tysiąca mieszkańców. Dzięki dużej przestrzeni lokali usługowych, witrynom dostosowanym pod montaż logotypu, czy możliwości parkowania pod lokalem, Lokum do Trevi stanowi atrakcyjną lokalizację dla każdego przedsięwzięcia.
 • Lokum Mosiężna to inwestycja usytuowana przy ul. Grabiszyńskiej, 3 km od Rynku. Osiedle zamieszkuje 1500 osób. Atrakcyjna lokalizacja i duża liczba mieszkańców gwarantują idealne miejsce dla każdej działalności.
 • Lokum Wojszyce to propozycja dla przedsiębiorców, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych, którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych. Kameralne osiedle usytuowane jest na terenie Wojszyc i zamieszkiwane przez 1000 osób.
Promocje dla klientów lokali usługowych
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.Daniel Grochulski

+48 601 562 068

grochulski@lokumdeweloper.pl

Biura i lokale usługowe we Wrocławiu i Krakowie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

 • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
 • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
 • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
 • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
 • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
 • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
 • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
 • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!