Biura i lokale usługowe do wynajęcia we Wrocławiu

Klientom, którzy prowadzą własny biznes, oferujemy lokale handlowo-usługowe na wynajem. Wrocław, jako dynamicznie rozwijające się miasto, sprzyja rozwojowi sektora handlowo-usługowego. W ofercie posiadamy atrakcyjne lokale usługowe w obrębie osiedli Lokum Victoria, Lokum da Vinci i Lokum di Trevi.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą nowoczesnych lokali handlowo - usługowych we Wrocławiu! Istnieje możliwość wynajęcia lokali usługowych na atrakcyjnych warunkach.

Zrealizowane i wynajęte/sprzedane lokale usługowe:

  • Lokum di Trevi to renomowany kompleks przy ul. Tarnogajskiej, zamieszkiwany przez 2,5 tysiąca mieszkańców. Dzięki dużej przestrzeni lokali usługowych, witrynom dostosowanym pod montaż logotypu, czy możliwości parkowania pod lokalem, Lokum do Trevi stanowi atrakcyjną lokalizację dla każdego przedsięwzięcia.
  • Lokum Mosiężna to inwestycja usytuowana przy ul. Grabiszyńskiej, 3 km od Rynku. Osiedle zamieszkuje 1500 osób. Atrakcyjna lokalizacja i duża liczba mieszkańców gwarantują idealne miejsce dla każdej działalności.
  • Lokum Wojszyce to propozycja dla przedsiębiorców, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych, którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych. Kameralne osiedle usytuowane jest na terenie Wojszyc i zamieszkiwane przez 1000 osób.
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.Agata Kusińska

71 724 22 47

kusinska@lokumdeweloper.pl

Biura i lokale usługowe we Wrocławiu i Krakowie

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dynamiczny rozwój Wrocławia sprzyja rozwojowi sektora handlowo-usługowego w mieście. Powierzchnie komercyjne usytuowane w dobrej lokalizacji to odpowiedź na potrzeby osób, które planują otwarcie lub rozwój swojego biznesu. Nic więc dziwnego, że lokale usługowe Wrocław usytuowane w pobliżu centrum lub w miejscach o dużej gęstości zaludnienia cieszą się szczególną popularnością.
Na terenie osiedli Lokum di Trevi i Lokum da Vinci znajdują się pasaże handlowo-usługowe. Osoby, których interesuje wynajem biura Wrocław, otwarcie restauracji, piekarni, sklepu odzieżowego z pewnością znajdą na ich terenie lokal idealny do prowadzenia własnego biznesu.

Wynajem biura we Wrocławiu – lokale usługowe w standardzie deweloperskim

Lokale usługowe Wrocław dostępne w naszej ofercie udostępniane są w standardzie deweloperskim, z możliwością realizacji prac adaptacyjnych przez profesjonalnych fachowców. Dla tych, którzy szukają pomysłu na ciekawe i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni komercyjnej, polecamy usługę aranżacji wnętrz. Wynajem biura Wrocław odbywa się na przejrzystych zasadach, a jasny i klarowny system rozliczeń sprzyja biznesowemu rozwojowi działalności.

Jesteś zainteresowany wynajem biura wrocław? A może poszukujesz lokali usługowych wrocław w dobrej lokalizacji? Już dziś skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze nieruchomości online!