Klientom, którzy prowadzą własny biznes, oferujemy lokale handlowo-usługowe na wynajem. Wrocław i Kraków to dynamicznie rozwijające się miasta, które sprzyjają aktywności sektora handlowo-usługowego. W ofercie posiadamy atrakcyjne lokale usługowe w obrębie osiedli Lokum Victoria, Lokum da Vinci, Lokum di Trevi i Lokum Vena we Wrocławiu oraz w Krakowie na osiedlu Lokum Vista.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą nowoczesnych lokali handlowo-usługowych we Wrocławiu i Krakowie! Zapewniamy możliwość wynajęcia powierzchni użytkowych na atrakcyjnych warunkach.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.Agata Kusińska

71 724 22 47

kusinska@lokumdeweloper.pl

Lokale/biura do wynajecia we Wrocławiu

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dynamiczny rozwój Wrocławia sprzyja rozwojowi sektora handlowo-usługowego w mieście. Powierzchnie komercyjne usytuowane w dobrej lokalizacji to odpowiedź na potrzeby osób, które planują otwarcie lub rozwój swojego biznesu. Nic więc dziwnego, że lokale usługowe Wrocław usytuowane w pobliżu centrum lub w miejscach o dużej gęstości zaludnienia cieszą się szczególną popularnością.
Na terenie osiedli Lokum di Trevi i Lokum da Vinci znajdują się pasaże handlowo-usługowe. Osoby, których interesuje wynajem biura Wrocław, otwarcie restauracji, piekarni, sklepu odzieżowego z pewnością znajdą na ich terenie lokal idealny do prowadzenia własnego biznesu.

Wynajem biura we Wrocławiu – lokale usługowe w standardzie deweloperskim

Lokale usługowe Wrocław dostępne w naszej ofercie udostępniane są w standardzie deweloperskim, z możliwością realizacji prac adaptacyjnych przez profesjonalnych fachowców. Dla tych, którzy szukają pomysłu na ciekawe i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni komercyjnej, polecamy usługę aranżacji wnętrz. Wynajem biura Wrocław odbywa się na przejrzystych zasadach, a jasny i klarowny system rozliczeń sprzyja biznesowemu rozwojowi działalności.

Jesteś zainteresowany wynajem biura wrocław? A może poszukujesz lokali usługowych wrocław w dobrej lokalizacji? Już dziś skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze nieruchomości online!