Lokale usługowe - biura do wynajęcia

Nowoczesne lokale użytkowe od Lokum Deweloper

Podczas budowy osiedli mieszkaniowych jednym z priorytetów jest dla nas zawsze  zadbanie o codzienny komfort ich przyszłych lokatorów. Dlatego, poza tworzeniem atrakcyjnych części wspólnych, w naszych inwestycjach realizujemy także nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia lub na sprzedaż. Zapewniamy w ten sposób nie tylko mieszkańcom naszych osiedli, ale też okolicznych zabudowań, możliwość wygodnego spełniania ich codziennych potrzeb, tuż obok domu. Jednocześnie jesteśmy otwarci na różnorodne rodzaje działalności firm, które są zainteresowane naszą ofertą. Lokale użytkowe ukierunkowane na obsługę klientów to najczęstszy model, jaki pojawia się w naszych inwestycjach, ale oferujemy też biura do wynajęcia oraz nieruchomości, których przeznaczenie nie jest przez nas narzucone, dzięki czemu mogą posłużyć zarówno jako np. gabinet logopedyczny, jak i salon kosmetyczny.
Projektowane przez nas lokale komercyjne cechuje szeroki zakres metraży, układów oraz udogodnień dedykowanych konkretnym branżom. Miejsce na prowadzenie swojego biznesu znajdą więc u nas małe przedsiębiorstwa oraz większe firmy z licznym zespołem pracowników. Każdy lokal usługowy na sprzedaż lub wynajem wykonujemy w podwyższonym standardzie, oddając w ręce klienta doskonałą przestrzeń do stworzenia profesjonalnego punktu prowadzenia działalności. Dbamy też o to, by ułatwić jej funkcjonowanie, dlatego jesteśmy z najemcami w stałym kontakcie. Wiele z oferowanych przez nas lokali użytkowych posiada przypisane naziemne miejsca postojowe, co jest istotnym atutem dla lokali usługowych mieszczących się w centrach miast.

Lokale komercyjne o różnych profilach działalności

Dla każdego przedsiębiorcy, który decyduje się na wynajem lokalu pod działalność gospodarczą, bardzo ważne jest, aby był on idealnie dopasowany do jego potrzeb i branży, w której działa. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na te potrzeby poprzez budowanie funkcjonalnych lokali komercyjnych dla firm, które spełniają wymagania naszego klienta oraz instytucji wydających pozwolenia na prowadzenie określonego typu działalności. Należy bowiem pamiętać, że wynajem lokalu użytkowego przeznaczonego np. na przedszkole musi wypełniać inne normy niż restauracja czy punkt medyczny. Przepisy określające dopuszczenie do użytkowania takich obiektów są konieczne do wdrożenia już na etapie budowy, dlatego często oferujemy lokale usługowe o sprofilowanym rodzaju możliwej do prowadzenia w nim działalności. Dbamy jednak o to, by były zróżnicowane i dopasowane do potrzeb mieszkańców w danej lokalizacji. W wielu przypadkach możemy też dostosować daną nieruchomość komercyjną do potrzeb najemcy.
W ofercie Lokum Deweloper można znaleźć lokale użytkowe do wynajęcia lub na sprzedaż o takim przeznaczeniu jak np.:
•    sklep spożywczy;
•    restauracja lub kawiarnia;
•    przedszkole lub żłobek;
•    salon urody, fryzjer;
•    klub fitness;
•    placówka bankowa;
•    biura do wynajęcia;
•    punkt medyczny;
•    apteka.
Sprawdź aktualną ofertę na naszej stronie lub skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy Ci dostępne lokale komercyjne na sprzedaż w inwestycjach we Wrocławiu lub Krakowie. Przedstawimy też wszystkie szczegóły współpracy, z jakimi wiąże się wynajem lokalu użytkowego.

Lokale usługowe i biura do wynajęcia w świetnych lokalizacjach

Oferowane przez nas lokale użytkowe dla firm mieszczą się w dużych aglomeracjach miejskich. Wszystkie cechuje bardzo dobra lokalizacja – centrum miasta i jego bliskie okolice oraz popularne, dynamicznie rozwijające się dzielnice, gdzie przez rozbudowaną infrastrukturę zwiększa się zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi.
Inną ważną zaletą położenia naszych lokali komercyjnych i biur do wynajęcia jest wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Wszystkie mają w sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe, a do części dojazd jest możliwy również koleją. Wynajmując bądź kupując lokal usługowy zdecydowanie warto zwrócić uwagę na pobliskie połączenia transportu publicznego, które znacząco ułatwią dojazd do miejsca Twojej działalności nie tylko klientom, ale także pracownikom.
Pamiętaj, że wynajem lokalu pod działalność gospodarczą w nowoczesnej inwestycji o atrakcyjnym położeniu gwarantuje szerokie możliwości rozwoju biznesu oraz dostęp do licznego grona potencjalnych klientów.

Wynajem lokalu użytkowego z oferty Lokum Deweloper – poznaj zalety

Zakup bądź wynajem lokalu użytkowego z naszej oferty to pewny krok w stronę rozwinięcia swojego biznesu, za czym przemawia m.in. nasze doświadczenie i wynikająca z niego znajomość realiów, przed którymi stają przedsiębiorcy.
Lokale użytkowe na naszych osiedlach charakteryzuje:
•    wysoki standard wykonania;
•    świetne lokalizacje z licznymi opcjami dojazdu;
•    możliwość przeprowadzenia prac adaptacyjnych, aby lepiej dostosować lokal komercyjny do potrzeb danej działalności;
•    duże witryny wystawowe, często widoczne z ulicy;
•    w większości inwestycji lokale usługowe mieszczą się na parterze;
•    dostęp do miejsc postojowych dla klientów;
•    profesjonalne dostosowanie lokalu do danej branży i rodzaju prowadzonej działalności.
Warto też dodać, że niektóre nasze lokale użytkowe mieszczą się w inwestycjach, w których przeprowadzane były rewitalizacje historycznej zabudowy. Zabytkowe mury w otoczeniu nowoczesnych rozwiązań są dodatkowym atutem, mogącym nadać wnętrzom Twojej restauracji czy sklepu oryginalnego, zachęcającego do odwiedzin klimatu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać lokal komercyjny, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom i specyfice branży, w której działasz. Nasi specjaliści przedstawią Ci aktualną ofertę, opowiedzą na wszystkie pytania i pozostaną z Tobą w stałym kontakcie, gdy już otworzysz biznes w wybranej inwestycji Lokum Deweloper. Zapraszamy do współpracy!