Wynajem lokali usługowych i biur w Krakowie

Oferujemy nie tylko mieszkania, ale też atrakcyjne lokale użytkowe – Kraków

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, specjalizującym się w budowie osiedli mieszkaniowych o podwyższonym standardzie. W małopolskiej ofercie mamy jednak nie tylko mieszkania, ale również nowoczesne lokale usługowe w Krakowie, mieszczące się na terenie inwestycji Lokum Vista, przy ul. W. Sławka na Podgórzu Duchackim.
Proponujemy komercyjne przestrzenie na wynajem oraz lokale użytkowe na sprzedaż. Kraków jest jednym z najpopularniejszych miast w Polsce, to drugi największy ośrodek akademicki w kraju oraz chętnie wybierany kierunek turystyczny. Jest to też skupisko wielu centrów biznesowych. Otwarcie i prowadzenie własnej działalności w mieście o takim potencjale jest bez wątpienia świetnym pomysłem.
Wszystkie oferowane przez nas lokale usługowe w Krakowie są oddane do użytku, zrealizowane w wysokim standardzie i dostosowane do specyfiki różnych branż. Mieszczą się na parterze, mają duże witryny widoczne z ul. W. Sławka, a także dostęp do wygodnych naziemnych miejsc postojowych.

Kraków – biura do wynajęcia idealne dla Twojego biznesu

Dzięki zastosowaniu uniwersalnych rozwiązań podczas projektowania, nasze lokale mogą sprawdzić się jako funkcjonalne biura do wynajęcia w Krakowie. Znajdziesz u nas odpowiednią przestrzeń do pracy dla kilku, a nawet kilkunastu osób. Wszystkie lokale mają wydzielone pomieszczenia socjalne, które posłużą pracownikom podczas przerw, a wygodne układy pomieszczeń dadzą Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Atrakcyjna lokalizacja na Podgórzu Duchackim, ze świetnymi połączeniami komunikacji miejskiej, będzie atutem zarówno dla Twojego zespołu, jak i potencjalnych klientów, którzy z łatwością dostaną się do Twojej placówki z różnych części Krakowa. Biura do wynajęcia w tej dzielnicy dobrze posłużą jako np. siedziba doradztwa finansowego czy zawodowego, ale perspektywę szybkiego rozwoju znajdzie w naszych lokalach też wiele firm z innych branż.

Poznaj nasze lokale usługowe do wynajęcia w Krakowie

Oferowane przez nas lokale użytkowe w Krakowie mogą być przeznaczone pod wspomniane już biura, a także różnego rodzaju usługi i handel. Możesz więc u nas prowadzić na przykład:
•    sklep spożywczy;
•     kawiarnię;
•    lodziarnię;
•    salon kosmetyczny i fryzjerski;
•    punkt medyczny;
•    aptekę;  
•    biuro podróży;
•    sklep specjalistyczny, np. z artykułami dla zwierząt, fotograficzny czy plastyczny.
Każdą przestrzeń postaramy się, w miarę możliwości, dostosować do potrzeb Twojej firmy i typu prowadzonej działalności. Pomożemy Ci też wybrać z naszej oferty odpowiedni lokal usługowy do wynajęcia w Krakowie, tak by wpisywał się najlepiej w Twój plan funkcjonowania i rozwijania przedsiębiorstwa.

Lokale użytkowe i biura do wynajęcia w Krakowie w świetnej lokalizacji

Stolica Małopolski jest bardzo dobrym miejscem na umiejscowienie swojego biznesu, ale ważne jest też, w której części Krakowa wybierzesz biura do wynajęcia czy lokale użytkowe na sprzedaż. Kraków się zmienia i przekształca, powstają nowe osiedla, placówki edukacyjne, centra usługowo-handlowe czy biznesowe – co ma wpływ na to, do jakich potencjalnych klientów możesz trafić w danej dzielnicy. Warto wziąć to pod uwagę i skoncentrować się na lokalach usługowych w Krakowie, zlokalizowanych blisko ośrodków skupiających duże grupy ludzi, szczególnie takich, którzy mogą być Twoją grupą docelową.
W Lokum Deweloper oferujemy świetnie ulokowane lokale użytkowe w Krakowie. Mieszczą się one na Podgórzu Duchackim, w pobliżu takich punktów jak biurowce Frax Office i Havre oraz centrum handlowo-biurowego Bonarka City Center z kompleksem budynków, w których swoje siedziby mają m.in. Lufthansa, State Street, SolarWinds czy VSoft. Jeśli prowadzisz więc biznes, który może zainteresować pracowników lub klientów tych firm, to lokale usługowe do wynajęcia w Krakowie z naszej oferty będą dla Ciebie idealne.
Ośrodki biznesowe to jednak nie wszystko, bo lokalizacja naszych lokali i biur do wynajęcia w Krakowie, przy ul. W. Sławka, ma o wiele więcej zalet. Jest stąd blisko do centrum miasta, w sąsiedztwie mieszczą się często uczęszczane Bulwary Wiślane, liczne tereny zielone oraz ośrodki sportowo-rekreacyjne. W pobliżu osiedla swoje siedziby mają renomowane uczelnie wyższe. Wszystko to sprawia, że w okolicy inwestycji Lokum Vista, a więc i naszych lokali użytkowych na sprzedaż w Krakowie, pojawiają się codziennie setki ludzi – Twoi potencjalni klienci.
Należy też podkreślić, że bardzo ważną grupą odbiorców Twojej oferty będą oczywiście mieszkańcy osiedla Lokum Vista, w którym mieszczą się proponowane przez nas lokale komercyjne. W ramach inwestycji powstało ponad 700 mieszkań, co przekłada się na bardzo duże grono klientów Twojej firmy. Dodatkowo powiększa je kilkuset lokatorów okolicznych osiedli i domów jednorodzinnych. Potencjał miejsca jest zatem ogromny – wystarczy wybrać jeden z lokali użytkowych w krakowskiej ofercie Lokum Deweloper i zacząć działać!

Postaw na sprawdzonego dewelopera – wybierz Lokum Deweloper i nasze lokale usługowe w Krakowie

Jesteśmy stabilną i cenioną firmą deweloperską, działającą na terenie Wrocławia i Krakowa. W 2015 roku zadebiutowaliśmy na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. W trakcie dwóch dekad działalności otrzymaliśmy szereg prestiżowych nagród w lokalnych i ogólnopolskich konkursach, w których doceniono budowane przez nas nowoczesne inwestycje. Zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe do wynajęcia w Krakowie oraz Wrocławiu realizujemy w oparciu o obowiązujące przepisy i wytyczne budowlane, a także najnowsze trendy w projektowaniu. Proponowane przez nas lokale użytkowe i biura do wynajęcia w Krakowie odznaczają się podwyższonym standardem wykonania, szerokim zakresem metraży, dostosowanym do tego typu przestrzeni, oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Klientom oferujemy usługę wykończenia wnętrz Lokum pod klucz, dostępną w przypadku zakupu mieszkania, ale też lokalu komercyjnego.
Podczas współpracy z nami spotkasz się z profesjonalnym podejściem, dużym wsparciem i szczerą chęcią pomocy, jeśli będziesz jej potrzebować przy wyborze idealnego lokalu usługowego w Krakowie lub później, w trakcie rozwijania działalności. Zapraszamy do kontaktu!