Formularz wycofania zgody

W przypadku gdy za pośrednictwem formularzy zamieszczonych na stronie internetowej: www.lokumdeweloper.pl, oraz na stronach poszczególnych inwestycji udzieliłeś zgody na marketing produktów i usług podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Lokum Deweloper (lista podmiotów), możesz skorzystać z poniższego formularza.

Poniższe dane pozwolą nam zidentyfikować Cię w naszej bazie i zrealizować Twoje żądanie. W celu weryfikacji poprawności zgłoszenia możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Formularz wycofania zgody* pola obowiązkowe


 

Uprzejmie informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.

Twój wniosek zostanie rozpatrzony niezwłocznie. Po zrealizowaniu wniosku zaprzestaniemy przetwarzać Twoje dane w celu marketingu naszych produktów i usług, w tym także w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną oraz poprzez telefon.

Pamiętaj, że możemy posiadać Twoje dane osobowe także na potrzeby realizacji innych celów (np. wykonania umowy, ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami). W ww. przypadku możemy nadal w tych celach przetwarzać Twoje dane osobowe, jednakże na innej podstawie prawnej.