Apartament o powierzchni 34,49 m² (Lokum Vena)

Opis mieszkania

 

Apartament w odrestaurowanej, XIX-wiecznej zabudowie osiedla Lokum Vena to idealne miejsce dla osób ceniących unikatowe wnętrza i wysokiej jakości wzornictwo.

Na powierzchni 34,49 m² znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka, których aranżacja współgra z prestiżowym charakterem osiedla. Wysokie pomieszczenia z dużymi oknami, drewniane podłogi, a także dekoracyjne listwy pod sufitem i na ścianach salonu oraz sypialni nawiązują do dawnej architektury, dając poczucie unikatowości i luksusu. Wyjątkowym elementem w pokoju dziennym jest także niewielki wykusz z neogotyckim, łukowym sklepieniem, będący doskonałym miejscem spokojnej pracy lub lektury.

Połączony z salonem aneks kuchenny to nie tylko funkcjonalna, ale także elegancka przestrzeń, której aranżacja bazuje na klasycznej kompozycji czerni i bieli – matowe fronty mebli kontrastują tu z gładką, lśniącą powierzchnią jasnych płytek o marmurowym wzorze.

Utrzymana w odcieniach brązu łazienka tworzy ciepłą i przytulną przestrzeń sprzyjającą relaksującym kąpielom. Zróżnicowane wzory i faktury płytek ściennych z kolekcji zaprojektowanej przez Macieja Zienia oraz armatura i dodatki w kolorze złota nadają wnętrzu szlachetny, ekskluzywny wygląd.

Partnerzy

 

Partnerzy programu Lokum pod klucz

Twoje Lokum
pod klucz


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Paulina Mitura

tel. +48 605 086 793

mitura@lokumdeweloper.pl

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!