Zapraszamy na targi w Krakowie! wróć do aktualności

Już w najbliższy weekend zapraszamy do Krakowa na Giełdę Mieszkań i Domów.

5-6 września, Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14.


Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą naszych krakowskich inwestycji – Lokum Salsa, Lokum Siesta (II etap) i Lokum Vista (II etap). Każdą z nich wyróżniają podwyższony standard części wspólnych oraz doskonale zaprojektowane układy mieszkań.

Lokum Salsa powstaje przy ul. Klimeckiego na Zabłociu – w prężnie rozwijającej się części Krakowa, niedaleko Bulwarów Wiślanych i Kazimierza.

Osiedle Lokum Siesta położone jest w malowniczej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą, tuż obok Parku Rzecznego Wilgi.

Lokum Vista to założenie zlokalizowane przy ul. W. Sławka, kilka minut od centrum handlowego Bonarka, a jednocześnie w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych.

Nasi Doradcy z przyjemnością opowiedzą więcej o krakowskich projektach – dostępnych metrażach i układach mieszkań, aranżacji części wspólnych, postępie prac i harmonogramie ich realizacji. Przedstawią także ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla uczestników targów.

Zapraszamy na stoisko numer 22!

5. września: godz. 10:00-17:00

6. września: godz. 10.00-16.00

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!