Zapraszamy na dzień otwarty na osiedlu Lokum Vena! wróć do aktualności

 

Lokum Vena to stylowa inwestycja położona w centrum Wrocławia, która swój unikatowy charakter zawdzięcza połączeniu zrewitalizowanej historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą.

W wyjątkowych wnętrzach powstały eleganckie apartamenty stanowiące zarówno doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjną propozycję dla inwestorów.
Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, w czasie którego zaprezentujemy Państwu wnętrza odrestaurowanych budynków.

Na miejscu czekać będą na Państwa nasi doradcy, którzy opowiedzą o inwestycji i przedstawią specjalnie przygotowaną ofertę gotowych apartamentów.
Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00 do budynku głównego przy ul. Poniatowskiego 2.

Ze względu na obecną sytuację prosimy o kontakt w celu umówienia godziny spotkania: 71 796 66 66, kontakt@lokumdeweloper.pl.

 
 
 

Prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa – zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie rąk oraz zachowanie dystansu.

Więcej o inwestycji tutaj 

Zapisz się na Dzień Otwarty


Przed wyrażeniem odpowiednich zgód, prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych.

* pole obowiązkowe


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!