Zapraszamy do udziału w akcji Wrocławskie Święto Rowerzysty!

wróć do aktualności

Jazda na rowerze to znakomity sposób na utrzymanie dobrej formy i zapewnienie sobie codziennej dawki ruchu, nawet wtedy, gdy brakuje czasu na regularne treningi. Ponadto korzystanie z tego rodzaju aktywności pomaga redukować stres i poprawia samopoczucie. Rower to ekologiczny i zrównoważony środek transportu, który w środowisku miejskim stanowi atrakcyjną alternatywę dla samochodu czy komunikacji publicznej.


Dla wszystkich miłośników tych pojazdów mamy świetną wiadomość: już 9 czerwca odbędzie się Wrocławskie Święto Rowerzysty – największa, niesportowa impreza rowerowa w regionie, która mamy okazję wspierać. Jako deweloper od początku swojej działalności związany z Wrocławiem, chętnie angażujemy się w akcje charytatywne czy też inicjatywy społeczne powstające w naszym mieście, wspomagamy organizację wydarzeń sportowych dla dzieci i młodzieży. Jedną z takich inicjatyw jest Wrocławskie Święto Rowerzysty, które szerzy ideę popularyzacji roweru jako doskonałej alternatywy dla poruszania się po mieście samochodem lub komunikacją publiczną.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu – to świetny sposób na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu!

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!