Zakończyliśmy budowę I i II etapu osiedla Lokum Salsa!

wróć do aktualności

Budowa pierwszych dwóch etapów krakowskiej inwestycji Lokum Salsa została zakończona, w listopadzie rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.


Realizacja ta obejmowała komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 do 115 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie, a niektóre - ogródki. Część z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby można było podzielić je na mniejsze jednostki. Takie rozwiązanie cieszyło się zainteresowaniem osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnych.
Codziennej wygodzie mieszkańców sprzyjać będzie wygodne parkowanie w garażu podziemnym oraz możliwość korzystania z komórek lokatorskich. Dziedzińce z alejkami spacerowymi ławeczkami pozwolą znaleźć chwilę wytchnienia wśród zróżnicowanej zieleni.

 
Osiedle Lokum Salsa położone jest w doskonałej lokalizacji – przy ul. Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych, Kazimierza i Rynku sprawia, że mieszkania w tej inwestycji chętnie wybierają osoby prowadzące aktywne, miejskie życie. Usytuowanie osiedla Lokum Salsa to jego ogromny atut również w aspekcie inwestycyjnym.

Na Zabłociu powstało wiele ośrodków biznesowych. W okolicy dostępne są szkoły, uczelnie wyższe oraz bogate zaplecze rozrywkowe i usługowe, co doceniają klienci szukający lokali na wynajem krótko- i długoterminowy. Dużym plusem inwestycji jest również możliwość wygodnego korzystania z rozwiniętej komunikacji miejskiej – obok osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a w niedalekiej odległości – dworzec kolejowy.

Atrakcyjne usytuowanie inwestycji Lokum Salsa oraz szeroki wybór metraży sprawiają, że oferta osiedla cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie wciąż dostępne są mieszkania z I i II etapu. Można zobaczyć je tutaj.