Zakończyliśmy budowę etapów I-III osiedla Lokum Porto!

wróć do aktualności

W ramach tej realizacji powstały 462 lokale. Obecnie trwa przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.


Do użytku oddane zostały kawalerki, idealne dla inwestorów lub singli, funkcjonalne mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe oraz przestronne mieszkania 5-pokojowe, które doceniają szczególnie rodziny z dziećmi, poszukujące alternatywy dla domu w doskonałej lokalizacji. Do wszystkich lokali przynależą balkony, loggie lub tarasy z widokiem na panoramę Wrocławia. Codzienny komfort zapewnią mieszkańcom dodatkowe przestrzenie, takie jak oddzielna garderoba czy dodatkowa łazienka, a także komórki lokatorskie oraz parkingi podziemne i naziemne. Część miejsc postojowych wyposażonych jest w ładowarki do samochodów elektrycznych.  

Relaksowi na osiedlu sprzyjać będą alejki spacerowe biegnące wśród starannie zaaranżowanych stref zieleni. O swoją kondycję i dobre samopoczucie będzie można zadbać korzystając ze strefy street workoutu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstał nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią.

 
Osiedle Lokum Porto znajduje się przy ulicach Długiej i Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Ta wyjątkowa lokalizacja umożliwia wygodne korzystanie z rozbudowanego zaplecza handlowego, usługowego i sportowego. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, galeria handlowa Magnolia Park, a także obiekty sportowe, np. Hala Orbita czy korty tenisowe przy ul. Lubińskiej.

Najbliższe otoczenie osiedla jest znakomicie skomunikowane z resztą miasta. Spacer do ścisłego centrum zajmuje kilkanaście minut. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, stacja kolejowa, a także linia tramwajowa na Popowice. Osoby zmotoryzowane doceniają szybki dojazd do ul. Legnickiej, jednej z głównych arterii Wrocławia.

Atrakcyjne usytuowanie inwestycji Lokum Porto oraz szeroki wybór metraży sprawiają, że oferta osiedla cieszy się dużym zainteresowaniem. Dostępne mieszkania można zobaczyć tutaj.

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!