X etap Lokum di Trevi z pozwoleniem na użytkowanie

wróć do aktualności

Zakończyła się budowa X etapu Lokum di Trevi. Trwa przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań.


X etap inwestycji, zlokalizowany między ulicami Gazową i Międzyleską na wrocławskim Tarnogaju, obejmuje 256 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach. Są wśród nich zarówno kawalerki o powierzchni 26 metrów kwadratowych, jak i duże 4-pokojowe mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi. Wszystkie wyposażone są w przestronne balkony lub prywatne ogródki.

Mieszkańcy X etapu osiedla Lokum di Trevi mają do dyspozycji wewnętrzny dziedziniec z fontanną, bogato zaaranżowaną zielenią, stylową mała architekturą i strefami rekreacji. Z myślą o najmłodszych użytkownikach powstał również bezpieczny, tartanowy plac zabaw. Na parterach budynków od strony ul. Gazowej znajdują się lokale handlowe i usługowe.

Sfinalizowanie budowy X etapu Lokum di Trevi oznacza zakończenie całej inwestycji, w której powstało w sumie ponad 1800 mieszkań. Położony między ulicami Klimasa, Tarnogajską, Międzyleską i Gazową zespół budynków szybko stał się jednym z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych we WrocławiuBliskość i doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta, wysoka jakość wykonania, zróżnicowane metraże i funkcjonalne układy wnętrz to tylko część atutów Lokum di Trevi. Osiedle charakteryzuje również podwyższony standard części wspólnych, a wygodę codziennego funkcjonowania zapewniają mieszkańcom zlokalizowane na terenie inwestycji sklepy i punkty usługowe. Wszystkie te aspekty sprawiają, że jest do doskonałe miejsce do życia, a także świetny zakup inwestycyjny.