Wyjątkowa atrakcja na osiedlu Lokum da Vinci

wróć do aktualności

Chociaż jesień rozgościła się u nas na dobre, warto wrócić myślami do wiosennych i letnich miesięcy, kiedy na dziedzińcu osiedla Lokum da Vinci uwagę wszystkich przyciąga fontanna. To pierwsza tego rodzaju atrakcja na mapie Gądowa Małego. Fontanna składa się aż z 13 podświetlonych dysz spieniających. Strumień wody może osiągnąć nawet 4 metry wysokości. Kiedy zapada zmrok, fontanna podświetlana jest wszystkimi kolorami tęczy i pięknie prezentuje się na tle wieczornego nieba.

Obok niej  usadowił się krasnal Dedaliusz, który jest ulubieńcem najmłodszych. Wokół znajdują się ławeczki, na których można relaksować się wśród zieleni. Specjalnie zaprojektowane strefy pełne roślinności przeobrażają osiedle w miasto – ogród. Przy dziedzińcu znajduje się Pasaż da Vinci, dzięki czemu można zrobić zakupy bez wychodzenia z osiedla, zjeść obiad czy wypić gorącą kawę.

Osiedle inspirowane postacią genialnego konstruktora, Leonarda da Vinci jest już w całości zrealizowane. To już ostatnia szansa na zakup mieszkania. Na przyszłych  mieszkańców czekają gotowe, 3–pokoje mieszkania w finalnym etapie osiedla, idealne dla rodzin z dziećmi. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie kilkanaście minut od wrocławskiego Rynku. W pobliżu znajdują się liczne szkoły, przedszkola, centra handlowe i sportowe, przychodnie zdrowia oraz Park Zachodni. Rozbudowana komunikacja i infrastruktura sprawiają, że dojazd do każdego zakątka miasta jest wygodny. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewnia komfort podczas wyjazdów poza jego granice.

 

Przypomnijmy sobie, jak prezentuje się fontanna na osiedlu Lokum da Vinci: