Wspieramy Business Run!

wróć do aktualności

Polish Business Run, czyli największy charytatywny bieg sztafetowy w Polsce, odbędzie się 4 września.

Cel, którymotywuje wszystkich, to pomoc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty orazFundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. O miejsca na podium rywalizować będą drużyny z Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Łodzi i Warszawy.

Biegacze z Wrocławia będą mieli okazję sprawdzić swoją kondycję na stadionie AWF, na trasie wzdłuż wałów. 5-osobowa drużyna Lokum Deweloper już szlifuje swoją formę.

 

Wrocław Business Run to wyjątkowa inicjatywa. Drużynowe zmagania integrują pracowników, a wspólne pomaganie i jeden cel jednoczą nas wszystkich. Wysiłek, który podejmujemy, jest niewspółmierny do tego, który ponoszą na co dzień podopieczni Fundacji, ale to właśnie możliwość pomocy im jest dla nas największą nagrodą. Zawody są atrakcyjną formą wypoczynku, w który zaangażowani są nie tylko pracownicy Lokum Deweloper, ale także ich rodziny i przyjaciele. Niektórzy aktywnie wspierali inicjatywę jako wolontariusze – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

 

Dochód z wrocławskiej edycji biegu zostanie przekazany na zakup protez kończyn dla beneficjentów dwóch fundacji: 57-letniej Aliny Bujak, 11-letniego Adasia Sadownika i 22-letniej Kasi Sobczak.

 

A tak wyglądał ubiegłoroczny start naszej drużyny: