Weź udział w konkursie! wróć do aktualności

Weź udział w konkursie i wygraj półroczne doładowanie Urbancard!

Aby zawalczyć o nagrodę, wystarczy, że odwiedzisz fanpage Lokum Deweloper i w komentarzu pod postem konkursowym odpowiesz na dwa proste pytania:

 

1) W którym roku linia nr 6 połączyła Tarnogaj z Gądowem? Podpowiedzi szukajcie w artykule Tramwajem na Tarnogaj, w którym znajdziecie wiele ciekawostek i mnóstwo archiwalnych zdjęć starego Wrocławia.
2) Wyobraź sobie, że we Wrocławiu zostanie wyprodukowany nowy model tramwaju jadącego na Tarnogaj. Zaproponuj jego nazwę.

 

Jury wybierze 3 osoby, która prawidłowo odpowiedzą na pytanie nr 1 i najbardziej kreatywnie uzasadnią swój wybór w pytaniu nr 2.
Ogłoszenie wyników 25.05.2017 r. na naszym fanpage.

 
Powodzenia!

Pobierz Regulamin Konkursu

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!