VII etap osiedla Lokum di Trevi w sprzedaży

wróć do aktualności

Do sprzedaży wprowadziliśmy właśnie 252 komfortowe mieszkania VII etapu Lokum di Trevi.

Inwestycja zlokalizowana jest na KrzykachOkolica jest cicha i spokojna, a bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych i głównych arterii miejskich – ulic Bardzkiej i Armii Krajowej sprawia, że jest tonajlepsze miejsce do zamieszkania na południu Wrocławia.

Jesteśmy przekonani, że atrakcyjne metraże spełnią oczekiwania parsingli oraz rodzin z dziećmi. Część mieszkań wyposażonych jest w funkcjonalną garderobę czy hol

W zależności od potrzeb, można zdecydować się na lokum 2 -, 3- lub 4-pokojowe, mieszkania z aneksem kuchennym bądź oddzielną kuchnią. W ofercie dostępne są również kawalerki - idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem.

Osobom, które poszukują komfortowych rozwiązań i dopasowanej do swoich potrzeb przestrzeni proponujemy  mieszkania umożliwiające funkcjonalną zmianę układu  na ekonomicznym metrażu (50 m2 ) z 2 pokoi z oddzielną kuchniąna 3 pokoje z aneksem kuchennym.


Na osiedlu Lokum di Trevi znajdą się wyjątkowe wewnętrzne tereny rekreacyjne. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowano bezpieczne place zabaw.

Osiedle ozdobią eleganckie strefy zieleni ze starannie wyselekcjonowaną roślinnością, które doskonale podkreślają wyjątkową architekturę inwestycji. Fontanna, która znajdzie się na dziedzińcu VII etapu będzie sprzyjała rodzinnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.


Na terenie inwestycji dostępny jest pasaż handlowo-usługowy zlokalizowany w IV etapie przy ulicy Tarnogaskiej. Osiedle jest samowystarczalne – dzięki temu zrobienie drobnych zakupów czy skorzystanie z usług fryzjera nie wymaga dojazdu do innych dzielnic miasta, a mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się komfortem i oszczędnością czasu.


Zakończenie realizacji zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku. Ceny lokum zaczynają się od 5690 zł za m2.