Tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa 2017 jest nasz!

wróć do aktualności

9 czerwca w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród  konkursu „Perła Krakowa”.

Plebiscyt ten ma na celu wyróżnienie inwestycji najbardziej zorientowanych nie tylko na komfort codziennego życia mieszkańców, ale także na innowacyjność technologiczną oraz dbałość o zielone otoczenie osiedli.

 

Jury, w skład którego weszli Grzegorz Stawowy, Przewodniczący Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Krakowa, Jarosław Knap, Redaktor naczelny miesięcznika Małopolski Przegląd Nieruchomości, Członek Zarządu Głównego SBDiM, Piotr Krochmal, Prezes Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, Sławomir Mokrzycki, Dziennikarz i Publicysta oraz Jakub Surówka, Architekt, postanowiło szczególnie wyróżnić naszą inwestycję, osiedle Lokum Siesta. W kategorii „Zielony Kraków – park dla mieszkańców, otwarcie na zieleń i jakość nasadzeń” otrzymaliśmy nagrodę GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa 2017 r. Kapituła doceniła otwarcie osiedla na zieleń miejską, jak również rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi.

 

Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Doskonała lokalizacja gwarantuje ciszę i kameralną atmosferę, jednocześnie nie ograniczając wygody życia w mieście. Na terenie osiedla znajdą się mieszkania od 30 m2 do 93 m2. To doskonała oferta zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, dla rodziny, jak i na wynajem.

 

Cieszymy się, że nasze osiedle zdobyło uznanie Jury.