Tytuł Geparda Biznesu 2015 jest nasz!

wróć do aktualności

Lokum Deweloper otrzymał tytuł GEPARDA BIZNESU 2015!

 

Z dumą prezentujemy nasze kolejne wyróżnienie – Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business)  po raz kolejny docenił  rozwój Spółki w ostatnich latach.

Spośród 15 325 przedsiębiorstw działających w Polsce, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2015 uzyskały tylko te firmy, których wartość rynkowaw latach 2014 – 2015 wzrosła o minimum 10%.

W plebiscycie tym Spółka zajmuje wysokie siódme miejsce wśród 222 firm z branży deweloperskiej, które znalazły się w rankingu. Jest to świetny wyniklepszy aż o 30 miejsc w porównaniu do ostatniej edycji, w której wyróżniono Lokum Deweloper.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków. Badania prowadzone przez Instytut wykorzystują dane przygotowane przez niezależnych analityków Giełdy Papierów Wartościowych.

Wyróżnienie to jest potwierdzeniem bardzo dobrej  kondycji Spółki,  świadectwem ciągłego rozwoju, wiarygodności i rzetelności. Dzięki temu nasi klienci mają zapewniony komfort współpracy z zaufaną firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Serdecznie dziękujemy za uznanie.