Trwa przekazywanie kluczy na osiedlu Lokum Monte

wróć do aktualności

Zakończyliśmy budowę pierwszej części inwestycji Lokum Monte w podwrocławskiej Sobótce. Trwa przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom.


Lokum Monte to kameralne osiedle zlokalizowane w malowniczej okolicy, u podnóża masywu góry Ślęży w Sobótce. W ramach etapów IIa i IIb wybudowaliśmy sześć 3-piętrowych budynków, w których powstały komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od ok. 38 m2 do ponad 100 m2. Do wszystkich przynależą prywatne ogródki lub balkony. Lokale na najwyższych kondygnacjach zostały zaprojektowane jako dwupiętrowe, każde z antresolą mogącą służyć za pracownię, domowe biuro czy dodatkową sypialnię.

Codzienną wygodę mieszkańcom zapewniają cichobieżne windy, możliwość parkowania w garażach podziemnych oraz korzystania z komórek lokatorskich znajdujących się na poziomie -1. Na najmłodszych lokatorów czeka kolorowy, bezpieczny plac zabaw, a na tych starszych - miejsca do relaksu i wypoczynku przy eleganckich, pełnych zieleni pergolach. Na terenie osiedla powstaje budynek SPA z basenem i strefą wellness, w którym będzie można spokojnie odetchnąć i odprężyć się po długim dniu pracy.

 

Sąsiedztwo Lokum Monte to bujna przyroda, ale także bogata infrastruktura, pozwalająca na wygodnie spełnianie codziennych potrzeb. W Sobótce dostępne są liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły czy ośrodki opieki zdrowotnej. Natomiast dojazd samochodem do Wrocławia zajmuje około pół godziny, kursują również autobusy, a w niedługim czasie ma zostać uruchomione połączenie kolejowe pomiędzy Sobótką a stolicą Dolnego Śląska.

Obecnie w sprzedaży wciąż dostępne są mieszkania z gotowego już II etapu inwescji oraz z I etapu, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał tego roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.