Targi Mieszkań i Domów, Wrocław 2014

wróć do aktualności

Tegoroczne targi mieszkaniowe już po raz kolejny odbyły się we wrocławskiej Hali Stulecia. W dniach 20-21 września Lokum Deweloper, jako jeden z wystawców zaprezentował swoją ofertę gościom, którzy bardzo licznie stawili się na stoisku.

Odwiedzającym nas gościom zaprezentowaliśmy szczegółowo dwie inwestycje – Lokum Viva oraz Lokum da Vinci. Frekwencja była bardzo wysoka, każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo nas cieszy, że marka Lokum Deweloper spotyka się z  tak dużym zainteresowaniem osób planujących kupno mieszkania. Przez dwa dni przeprowadziliśmy wiele rozmów, poznaliśmy potrzeby i wątpliwości naszych odbiorców. To były bardzo owocne spotkania.

Lokum Viva, inwestycja ulokowana w centrum miasta przy ulicy Litomskiej, stanowi idealne miejsce do mieszkania dla osób ceniących sobie bliskość Rynku, lubiących żyć szybkim rytmem miasta. Lokum da Vinci jest miejscem do zamieszkania dla ludzi, którym oprócz wygodnych mieszkań, zależy na oryginalnej przestrzeni wspólnej. Przy ulicy Bajana, gdzie znajduje się osiedle, ruszyła już budowa fontanny i pergoli. To nie tylko doda uroku temu miejscu, ale będzie centralnym punktem spotkań i odpoczynku mieszkańców Lokum da Vinci. I etap inwestycji jest w całości oddany do użytku, sprzedaż etapu II jest obecnie w zaawansowanej fazie.