Sukces wspieranych przez nas projektów WBO wróć do aktualności

Proces głosowania na tegoroczne projekty WBO został zakończony. W ramach tej inicjatywy aż dwa wspierane przez nas projekty pozytywnie przeszły weryfikację.


Pomiędzy ulicami Bulwar Dedala, Drzewieckiego i Bajana, w sąsiedztwie naszego osiedla Lokum da Vinci ma powstać park z polaną, łąką kwietną dla owadów zapylających oraz tyrolską zjeżdżalnią linową. Znajdą się w nim plansze edukacyjne opisujące twórczość Leonarda da Vinci a także historię osiedla. Zyskany w tegorocznym głosowaniu budżet pozwoli na wykonanie I etapu projektu, tj. dokumentacji projektowej i wstępnych prac w terenie.

W ramach stworzonego Parku Tarnogajskiego zlokalizowanego obok osiedla Lokum di Trevi planowana jest budowa polan rekreacyjnych, miejsc do gry szachy oraz małej architektury. Projekt będzie realizowany jako uzupełnienie kolejnego etapu renowacji parku, według gotowej już koncepcji.

Dziękujemy mieszkańcom naszych osiedli za udział w głosowaniu. Cieszymy się, że możemy być częścią tego sukcesu.
 

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, istniejemy od 2004 roku. Nasze doświadczenie gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Solidność. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki na sfinansowanie wymarzonego mieszkania.
  • Projektując osiedla, uwzględniamy również części wspólne - nasze osiedla są pełne zieleni, z dodatkowymi atrakcjami jak fontanna, na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw - dbamy, żeby otoczenie było bardzo przyjazne.
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz staranność wykonania - cechuje każdy nasz projekt.
  • Przemyślane rozkłady kreowanych pomieszczeń. Dzięki temu możesz urządzić mieszkanie dogodnie i komfortowo.
  • Budowane przez nas mieszkania są zawsze sytuowanie w dogodnej lokalizacji ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze osiedla zostały zaprojektowane z myślą o komforcie swoich przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedle stanie się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się.

Zobacz nasze nieruchomości online!