Sprzedajemy mieszkania na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie wróć do aktualności

Sprzedajemy mieszkania na osiedlu Lokum Salsa przy ul. Stanisława Klimeckiego w Krakowie.


Osiedle Lokum Salsa powstaje przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. W pięciopiętrowych budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni od 28 do 115 metrów kwadratowych, liczące od dwóch do pięciu pokoi. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 330 zł za metr kwadratowy.

Mieszkania odznaczają się funkcjonalnymi układami. Większe wyposażone będą w dwie łazienki lub dodatkową toaletę, co z pewnością ułatwi codzienne, domowe życie. W części przewidziano schowki lub garderoby zapewniające praktyczną powierzchnię do przechowywania. Na dwóch pierwszych kondygnacjach mieścić się będą lokale biurowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie ulokowane będą na poziomach 0 i -1. We wszystkich budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe oraz cichobieżne windy. Wewnątrz osiedla powstaną dziedzińce z bogato zaaranżowaną zielenią.

Niewątpliwym atutem osiedla jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta i Kazimierza, w pobliżu szkół i uczelni oraz centrów targowych i biznesowych. W niewielkiej odległości znajdują się również tereny zielone, w tym Bulwary Wiślane i Park Kieszonkowy Ogród Motyli, a także sklepy, kawiarnie i restauracje. Lokalizacja Lokum Salsa sprawia, że jest ono doskonałym wyborem zarówno dla osób szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i przeznaczonego na wynajem.

Budowa osiedla Lokum Salsa już ruszyła.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Osiedle Lokum Salsa przy ul. Stanisława Klimeckiego

 

Lokum Salsa - klinkierowa okładzina elewacji nawiązuje do poprzemysłowego charakteru Zabłocia

 

Deweloper Wrocław - znajdź swoje LOKUM

Sprzedaż mieszkań na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto?

  • Lokum Deweloper to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem - istniejemy od 2004 roku. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje bezpieczną inwestycję i rzetelne wykonanie.
  • Jesteśmy solidni. Wywiązujemy się z umów - na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach prac. Dbamy o nieruchomości również po oddaniu ich do użytkowania.
  • Oferujemy mieszkania w atrakcyjnych cenach. Doradcy finansowi, z którymi współpracujemy, pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki sfinansowania wymarzonego mieszkania.
  • Projektując inwestycje, dużo uwagi poświęcamy częściom wspólnym - nasze osiedla są pełne zieleni, pojawiają się na nich również dodatkowe atrakcje takie jak fontanny. Na każdym osiedlu znajdują się bezpieczne place zabaw. Dbamy o to, żeby otoczenie było bardzo przyjazne dla mieszkańców.
  • Najwyższa jakość oraz staranność wykonania - to cechy każdego z naszych projektów.
  • Przemyślane układy projektowanych wnętrz - dzięki temu urządzisz komfortowe lokum odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Budowane przez nas mieszkania powstają w dogodnych lokalizacjach ze świetną komunikacją i wygodnym dojazdem.
  • Zależy nam na bezpieczeństwie naszych mieszkańców, dlatego projektujemy osiedla strzeżone.

Nowe budownictwo - oczywiście!

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, które cieszą wygodą i funkcjonalnością. Nasze inwestycje projektowane są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalnie rozplanowane przestrzenie, najwyższa jakość materiałów i eleganckie detale sprawiają, że utrzymane w nowoczesnej estetyce osiedla stają się idealnym miejscem do życia. Przekonaj się!

Zobacz nasze nieruchomości online!