Sprzedajemy mieszkania na osiedlu Lokum Salsa w Krakowie

wróć do aktualności

Sprzedajemy mieszkania na osiedlu Lokum Salsa przy ul. Stanisława Klimeckiego w Krakowie.


Osiedle Lokum Salsa powstaje przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. W pięciopiętrowych budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni od 28 do 115 metrów kwadratowych, liczące od dwóch do pięciu pokoi. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 330 zł za metr kwadratowy.

Mieszkania odznaczają się funkcjonalnymi układami. Większe wyposażone będą w dwie łazienki lub dodatkową toaletę, co z pewnością ułatwi codzienne, domowe życie. W części przewidziano schowki lub garderoby zapewniające praktyczną powierzchnię do przechowywania. Na dwóch pierwszych kondygnacjach mieścić się będą lokale biurowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie ulokowane będą na poziomach 0 i -1. We wszystkich budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe oraz cichobieżne windy. Wewnątrz osiedla powstaną dziedzińce z bogato zaaranżowaną zielenią.

Niewątpliwym atutem osiedla jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta i Kazimierza, w pobliżu szkół i uczelni oraz centrów targowych i biznesowych. W niewielkiej odległości znajdują się również tereny zielone, w tym Bulwary Wiślane i Park Kieszonkowy Ogród Motyli, a także sklepy, kawiarnie i restauracje. Lokalizacja Lokum Salsa sprawia, że jest ono doskonałym wyborem zarówno dla osób szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i przeznaczonego na wynajem.

Budowa osiedla Lokum Salsa już ruszyła.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Osiedle Lokum Salsa przy ul. Stanisława Klimeckiego

 

Lokum Salsa - klinkierowa okładzina elewacji nawiązuje do poprzemysłowego charakteru Zabłocia